Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan LÁNY, aki látja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan LÁNY, aki látja, hogy a szürke ötven árnyalata egy f. ság, és nem tocsog a bugyija, ha Grey-re ésönmagára gondol? :D

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 18:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

A könyv pedig nekem tetszett. De lehet csak kicsit azonosultam Ana-val. Mármint a jellemével.

A film annyira nem tetszett.

2015. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Deház ana egy igen eltorzult jellem, ami sztem nem nagyon létezik, az író annyira ért az emberekhez, mint én a szárnyasbetétekhez.
2015. máj. 23. 18:35
 13/29 anonim ***** válasza:
79%
Miért eltorzult? Mert nem tud döntést hozni és nagyon visszafogott?
2015. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a könyv nem tetszett. A legnagyobb problémám a fogalmazással volt, igazából annyira zavart a rengeteg hiba, hogy még akkor se tudtam volna élvezni, ha két szépen kidolgozott jellemfejlődésről olvastam volna plasztikus szexjelenetekkel megspékelve.

De hatalmas gond volt a csalódottság is: mivel nagyon erőteljesen sub/mazo beállítottságú vagyok, úgy kezdtem el olvasni, hogy "végre egy nekem való könyv"! Aztán persze kiderült, hogy annak sajnos puding :(

2015. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
És a képzeletbeli, vagy ki tudja milyen istennőjével meg belső hangjával vagy mikkel folytat párbeszédeket :D
2015. máj. 23. 18:41
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam a könyvet és nem láttam a filmet. mint az alkonyat. szeretném, ha így is maradna :D
2015. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Meg komolyan, másfél oldalas termékmegjelenítések, meg pl ha egy szexjelenetet olvastál, mindet ismered, mert szóról szóra ugyanúgy van leírva mind, és más sincs benne, ami érdekes, egy szirupos csöpögés az egész, és mégis eladható és sikerkönyv, mert szex van benne...pusztán ezért.
2015. máj. 23. 18:43
 18/29 A kérdező kommentje:
Kedves 14-es, ez érdekes, nekem is van mondjuk úgy, hogy fétisem, vagy orientációm a szexen belül...de eszembe nem jutna könyvet olvasni róla :D
2015. máj. 23. 18:46
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Utáltam a könyvet, fogalmam sincs, hogy egyáltalán miért olvastam végig.. ezek után a filmet meg sem néztem.


18/L

2015. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem maga Gray nem jön be csak az amiket csinál szex közben.

(sub lány)

2015. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!