Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szürke 50 árnyalata?

Szürke 50 árnyalata?

Figyelt kérdés
A Szürke ötven árnyalata trilógia tartalmát le tudna nekem valaki röviden írni,tudom.azza jöttök majd néhanyan hogy olvassam el mert hogy a könyv jobb,meg stb...de ha lenne olyan kedves eber aki leírná annak nagyon hálás volnék.Köszönöm szépen a fálaszaitokat! :D

2015. máj. 10. 07:18
 1/4 anonim válasza:

szia

anastasia az irodalom szakos diaklany és a milliárdos grey uzletember sztorija .

ana romantikus tipus greynek szado mazo vagyalmai vannak

ennyi röviden .


a sztori

kate ana baratnöje , elkuldi anat hogy interjut készitsen greyel ana rogton beleszeret a férfibe , ana munkahelyen is osszefutnak , majd elviszi grey siattlbe , megmutatja a játszoszobajat grey , majd kiderul hogy ana szuz , grey lefekszik vele , majd utánna belemegy a csaj grey szado mazo dolgaiba , a végén 6 szor elveri anat 1 nadrágszillyal a csaj elmenekul és vége..

2015. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod,de a filmet láttam csak hogy az egész sztorira lettem volna kíváncs,mert érdekel hogy mi lesz a folytatásban,valahol olvastam hogy 2017-ben lesz majd csak a folytatás,sajnos :'(
2015. máj. 10. 13:39
 3/4 anonim válasza:
a sötét 50 árnyalatát most olvaso,m csak
2015. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem izgatott mi lesz a sötét ötven árnyalatában és annyira jó volt,imadtam ezt az egész sztorit!!
2015. máj. 20. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!