Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért vannak annyian "oda" A...

A jó Solonius kérdése:

Miért vannak annyian "oda" A Szürke ötven árnyalata című filmért? (Sok olyan kérdést láttam, ebben a kategóriában is. )

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 16:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mi a jó benne?
2015. márc. 26. 16:41
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert az iskola megtanít egy csomó felesleges dologra (vannak hasznos dolgok is, de nem sok), arra viszont senki sem tanítja az embert, hogy ne rendelje alá magát egy másik embernek.
2015. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kik vannak oda érte?

Kritikailag megbukott, és a nézők által is le lett pontozva, szinte minden mérvadó filmes oldalon.


Egyébként én sem értem a felhajtást.

A nem túl rég bemutatott A nimfomániás című film mérföldekkel jobb, már csak azért is, mert abban valódi színészek játszanak, és egy zseni rendezte. Meg amúgy az egy nagyon jól összerakott, okos film, amely tele van szexxel. Mégsem lett ekkora hírverése.

2015. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

16:43

Talán erről az alárendeltségről szól a film? (Nem láttam.)

2015. márc. 26. 16:46
 5/13 anonim ***** válasza:

Természetesen semmi jó nincs benne, de a média által lebutított embereknek mégis tetszik.

Amúgy nem csak ezt a könyv/film-et szeretik, miközben hülyeség. Ott van a Felhôk fölött 3 méterrel, ami ugyancsak undorító, mégis rengeteg ember (nô) kedvence.

2015. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

16:46

Annak örülök, hogy lepontozták.

Valóban, sok olyan film van, amely megérdemelne "nagyobb hírnevet" a jelenleginél.

2015. márc. 26. 16:49
 7/13 anonim ***** válasza:

#4

Van benne olyan rész is. Lényegében egy nőről szól, aki nimfomániás, és szinte a szex valamennyi létező formáját kipróbálta már. Tehát kicsit összetettebb film.

2 részes, asszem minkét rész 7 fejezetből áll.

2015. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

16:48

Na igen, az is egy feleslegesen felkapott, hülye film lehet.

2015. márc. 26. 16:51
 9/13 anonim ***** válasza:
4: Egy szürke kisegérnek tûnô, de belül hülyep*csa összejön a gazdag, jóképû férfival, aki alázza és az alárendeltjeként bánik vele, és nemcsak a szexben, hanem azon kívül is. Ezt mutatja be úgy, mintha "húderomantikus" lenne...
2015. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, én a nimfomániásról írtam, azt hittem arról kérdezel. :)
2015. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!