Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el ennyien a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el ennyien a prostikat?

Figyelt kérdés

Egyrészt, ez is egy munka, másrészt, sokat olvasom itt, hogy így-úgy, és hát gondoltam leírom ide a véleményemet, hogy milyen is egy igazi hivatásos.


Amikor én elmentem hozzá, sosem gondoltam volna, hogy ez ilyen. Ő nem csak hogy megértő, hanem igazából mindenről el lehetett vele beszélgetni, mindenről volt véleménye, minden érdekelte.


Egyrészt olyan volt mint egy pszichológus aki ugye árban is ugyanott van szinte. Másrészt pedig, itt ugye egy számomra szimplatikus emberrel beszélgetek, akivel szex is lesz.


És az hogy lefekszik velem, az csak 1 a sok közül, amit ő ad. Sokkal jobban megéri elmenni hozzá, ha tényleg úgy érzem minden összeomlott magam körül, mert meghallgat, felvidít, megnyugtat (részben a szexel) részben a viselkedésével, és ami a legfontosabb, érdeklődik, és mindenre van ötlete, magyarázata.


Rengeteg lány ismerősöm van, és lány barátom, de ilyen "normális" csajt még sosem láttam. Félreértés ne tessék nem vagyok szerelmes vagy ilyenek, csupán tudom azt, hogy ő ha úgy van ott van akkor is, amikor kell és sokkal jobb eredményeket produkál ilyen-olyan problémára mint egy pszichológus.


Most az egy dolog hogy pénzt kap érte, de a pszichológus se ingyen dolgozik.


Sokan írják le őket úgy, hogy csak arra hajtanak hogy meglegyen a dolog és na hajrá dobnak ki, egyrészt mindig 1 órára fizetek és kb. másfél lesz belőle, másrészt ebben a másfél órában mindent belead, lelkileg-testileg azért, hogy minél tartalmasabb és értelmesebb legyen az a másfél óra.


Sokkal másabb érzés mikor valaki odabújva mondja azt, hogy így meg úgy, mintha valaki szemben a székben, szakmai alapon.


Kérdés még mindig az, hogyha ő megválogatja a partnereit és nem igénytelen, és ezért pénzt kér, az miért "rossz?". Vagy az aki ezzel él?


Mondjuk ugyanúgy aki pszichológushoz jár, arra is azt mondják hogy beteg nem? Az mindegy, hogy csak azért, mert nem tudja feldolgozni azt hogy kirúgták a munkahelyéről vagy azért mert megerőszakolták, a tényen nem változtat, mindkettő ugyanoda vezet (pszichológushoz) látatlanban. Ha valaki oda megy, arra rögtön rámondják hogy: "beteg" pedig még az okát se tudják.


2015. máj. 22. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert drága. :D
2015. máj. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Én nem ítélem el őket.


De tudod vannak olyan szerencsés emberek akiknek olyan barátnőjük van akik szerelemből sokkal többet adnak, mint amit te most leírtál. Ingyen.

2015. máj. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert egy nőtől társadalmi elvárás hogy ne tegye szét akárkinek a lábát... Szerintem sem normális de mindenki azt csinál amit akar. Mit akar a jövőben? Férj? Gyerekek? Mert ahhoz kell gyomor hogy valaki egy ilyen nőt elvegyen... Valamiért mindig "könnyebb" utas megoldásnak tartottam, meg felelőtlenségnek. Mégiscsak ismeretlenekkel szexel az ember aztán meg csodálkoznak mikor elvágják a torkukat (hát annyi esze is van...)
2015. máj. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
...mert másból nem tud megélni és egyre több van,lesz belőlük ez miatt!
2015. máj. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Társadalmi berögződés miatt, de azért nem mindenki ítéli el őket. Én lány vagyok és nincs semmi bajom velük. Tegnap olvasgattam Rona Sorskerék blogját, ő nagyon érdekeseket írt erről a témáról, meg persze másról is (3 évig kurti.z.án volt, saját, szabad akaratából).
2015. máj. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de mi az, hogy nem normális ? A természetben is "kúrvúlnak" a nőstények védelemért, élelemért, pl. a nőstény majmok is, itt a pénz az élelem :D egyáltalán nem ítélek el senkit aki a testéből él főleg, hogy van rá kereslet, ha nő lennék én is ezt csinálnám biztos nem robotolnék valami gyárban vagy szopnék az irodában
2015. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el őket.

Nekem 2 barátnőm is van nagyon szeretem őket. Még nekem is megfordult a fejemben hogy kimegyek az egyikhez.

De én nem tudnám csinálni.

2015. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!