Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért fikázzák ennyien a Shell...

Mért fikázzák ennyien a Shell kutakat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
nem hallottam még, hogy szidták volna
2015. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én se szerintem a legjobb
2015. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tankolásról van szó, csak és kizárólag MOL benzinkutakhoz szoktam menni. Tapasztalataim szerint az árult üzemanyag minősége ezekben a kutakban a legjobb, és az árak se rosszak, ráadásul magyar kézben van.
2015. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

MOL :D hát hadd ne mondjak véleményt róla. Kútja válogatja, lehet hogy Debrecenben szar az xy de Pécsen ugyanazon kúton jó minőségű. Én OMW-nél tankolok, itt ez a legjobb, robogóba szoktam Shellen, mert az OMW nagyon kiesik, de azzal is teljesen meg vagyok elégedve.

Tapasztald ki ahol te élsz melyik a legjobb. Ha máshogy nem megy, 2 hónapig egyik, aztán másik.

2015. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

" ráadásul magyar kézben van."


Ööööööö.... Ezt ugye még nem láttad?

[link]

2015. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 alvin85 válasza:
Minden kúthálózat (Shell, Lukoil, stb., stb.) a MOL-tól vásárolja az üzemanyagot. Csak mindenki hozzákeveri a maga adalékait, de az alap ugyanaz a MOL-os üzemanyag. Szóval részben parasztvakítás, hogy pl.: "én csak Shellnél tankolok, mert blablabla". :) Kivétel a fentiek alól az OMV, ők otthonról, Ausztriából hozzák a cuccot.
2015. máj. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak a nyugati MO-i OMW Kutak.


Az adalékok pedig elég sokat számítanak, ergo azért számít a "márka" is.

2015. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 alvin85 válasza:

Kiollózom a lényeget az alábbi cikkből:

[link]

"A Mol szerint a Magyarországon forgalmazott motorbenzin jelentős része a magyar olajtársaság százhalombattai finomítójából származik. Az OMV viszont azt írta, hogy a Magyarországon forgalmazott üzemanyagai legnagyobb része a schwechati finomítóból jön. A Shellnek nincs finomítója Magyarországon, az üzemanyagai több forrásból származnak. A válaszokból az is kiderült, hogy mindegyik társaság egyedien adalékolja az üzemanyagát, és nagy figyelmet fordítanak a minőségellenőrzésre." Szóval az OMV üzemanyagai legnagyobb része Schwechatból jön, nem csak a nyugati kutakra. Amúgy miért írod W-el az OMV-t? :D

2015. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, elírtam.


A "legnagyobb rész" pedig egy nagyon relatív PR fogás. Én ugyan már évek óta nem ebben a szektorban dolgozom, de továbbra is úgy tudom, hogy ny-MO-t látják el Schwechat-ból, a többi nafta Százhalombattáról jön egyedi adalékolással.

2015. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!