Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valasztani kellene, melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valasztani kellene, melyik mesefiguraval fekudnel le?

Figyelt kérdés
Nem troll kerdes csak komolytalan xd

2015. máj. 21. 02:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Tunyacsáp

Mert szerintem orra nagyobb mint a farka.Vagyis szerintem az arcán hordja a nemiszervét.:-D

Am nem.Undorító egy mesefigura.:-D

2015. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Disney-ből a Szörny a nagy szerelmem :D Ő nem az a tipikus pasi, akivel összenéztek, és már is szerelmes lesz. Neeem, érte megkell küzdeni, meg kell tartani! Olyan kis együgyü a hétköznapi dolgokban, de ettől függetlenül eléggé férfias is :D Én a Szörnnyel szívesen lefeküdnék :D


Talán Eric - kel is lefeküdnék, a Kishableányból. Pusztán azért, mert jól néz ki :D De nekem olyan kis szendefiúcska :)


Aladdin sem lenne rossz party, de róla mindig a nővérem jut eszembe. :D Gyerekkorunkban szerelmes volt belé, mindennap az aladdin zenéjére keltem fel ... Nem vagyunk túl jóban a nővéremmel :)


Na aztán Marvel: Vasember egyértelmű :D Ő nagy szerelem. Meg Lokival is eltudnék játszani :)))


ööö egyenlőre ennyi jutott eszembe :)


Animés vagyok, de abból nem válogatnék, mert rengeteg van :D

2015. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Aang Avatar
2015. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kim Possible:D meg Lois Griffin
2015. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
tényleg, Kim Possible tényleg jó :DD
2015. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Quasimodo ;)
2015. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nekem is szépség és a szörnyetegből a szörny :))

Hero sixből a bátyuska is jöhet.

Jafar az Aladinnból :D

2015. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Eriket kihagytam az Arielből. Helyes, neki is nagyon szép haja van, szépek a szemei és az életvitele sem rossz. Negatívuma, hogy kissé kötött az élete, szokások kötik. Aladdin van az első helyen, de Erik lenne a második.


Egyébként ebben a két mesében találom a legszebbnek a lányokat is. Ariel egy igazi tünemény, rendkívül bájos, aranyos, csodaszép vörös haja van, virgonc, szeleburdi...Jázmin kicsit komolyabb, egyáltalán nem szeleburdi, kötöttebb az élete, bájos, gyönyörű szép hosszú fekete haja van, vadabb szerelmes típusú. Ha mesehőssé kéne átalakulni, akkor belőlük választanék, de még Pocahontas is szóba jöhetne.

5

2015. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Aladdin lányok? :D Hello sexy [link]
2015. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Inuyasha
2015. máj. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!