Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm semennyire sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm semennyire sem akar kielégíteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnem, de ez már kezd sok lenni. 3 hónapja nem szeretkeztünk, de azt elvárja, hogy kinyaljam hetente. Ő hozzám kb fél éve nem nyúlt úgy...Teljesen oda minden önbecsülésem és önbizalmam. Nagyon vágyom már a szexre, már ott tartok, hogy mással is csinálnám...Ennek nem lesz jó vége ugye?
2015. máj. 17. 16:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez helyzet, ha gondolod írj, és ha tudunk segitsük egymást:) (nem vagyok b*zi)
2015. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik exbarátnőm volt ilyen, de a kapcsolat elején.

Gyakorlatilag az első 3 hónapban nem is nagyon nyúlt hozzám, de nála is elvárás volt a rendszeres nyalás (szerinte ha szeretem őt, akkor rendszeresen csinálom neki). Aztán magától helyreállt minden, nem volt semmi gond, a szex szuper lett. A nők ilyenek.

2015. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nagyobb punci vagy mint a csajos. Neked soha nem is volt önbecsülésed mert egy igazi férfi ezt nem tűrte volna három hónapig.
2015. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Utolsónál a pont. Kicsit vulgáris, de igaz! :D
2015. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám, hogy addig nem nyalnám ki ameddig ki nem elégít
2015. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
s mi lett a vége?
2016. júl. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!