Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg egy kapcsolatromboló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy kapcsolatromboló vagyok?

Figyelt kérdés

Volt már sok fiúbarátom akiknek a barátnőjük miattam szakított a pasijával. Megjegyzem én egyik fiútól sem akartam semmit és sosem kavartunk vagy ilyesmi, a szakítások után sem. Sosem törekedtem arra, hogy szétszedjem az együtt levőket, szimplán ha kikérték a véleményem valamiben akkor elmondtam. Szerintem mindegyik barátnője kicsit zakkant volt...


Alapból megtiltották a fiúknak hogy más lányokkal beszélgessenek, totális féltékenységi rohamot kaptak ha eljöttek velem sörözni vagy kajálni, meg hogy egyáltalán miért beszélgetnek velem. És még ők voltak megsértődve mikor nem dobtak a srácok egy jó barátságot egy lányért (mármint rám tényleg mindig lehet számítani volt, hogy hajnalban hívtak fel hogy problémájuk van családban és nekem öntötték ki a lelküket...). Szóval nem tudom mit kéne csinálni, de már unom hogy minden fiúbarátom barátnője pikkel rám, pedig csak szimplán jófej vagyok... Nem értem, esetleg valami tanács? Mert már 3 szakítás történt közvetve miattam (természetesen mindig én vagyol a ri*banc) és nem tudom mit csináljak. :D


20/L


2015. máj. 15. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
ne légy ri*banc
2015. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:

mérsékeld az észosztást

de ne változz meg,mert az már nem te vagy-lennél

pasizz be végre

2015. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A kikérték a véleményem és az elmondtam szituációra például egy példa:


- Barátnőm kutakodott a mobilomban és látta, hogy veled beszélek, totál ki van akadva.

- Hát nem tudom, nekem a barátom egyszer nézne bele a telefonomba tuti elgondolkodnék a szakításon, ez a bizalom porba tiprása, magánszféráról nem hallottatok? (megjegyzem nincs titkolnivalóm de akkor is undorodom ettől a bújjunk egymás seggébe dologtól)


Szóval azért elég éles véleményeim vannak dolgokról de szerintem igazam van...

2015. máj. 15. 23:04
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja a legjobb az egészbe hogy totál ártalmatlan vagyok egy éve van barátom. Érdekes nálunk nincs ez a féltékenység dolog.
2015. máj. 15. 23:04
 5/10 RRR ***** válasza:
47%

akkor,meg neked van igazad zizisek a tyúkok

de

akkor is mérséklődj véleményezésben

2015. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Csak irigyek, ne foglalkozz velük.
2015. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Vedd be Az anyád 3,14csája tablettát! Egyszer lenne ilyen barátnőm, aki megtiltja, hogy hova/kivel menjek, addig lenne a csajom. Nem anyát keresek, hanem társat. Kettő nagyon más. Jól tetted.
2015. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem Veled van a baj. Hasonló típusú fiúkat vonzol be barátnak, és ezek mind féltékeny nőket szednek fel. A fiúk dolga lenne a kapcsolatuk elején letisztázni, hogy a barátjuk vagy, nem több. Bizalom nélkül pedig azok a kapcsolatok annyit is értek. Te remek lány vagy, ezt innen megmondom. :)
2015. máj. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok
2015. máj. 16. 12:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát az idézett példában nem kikérték a véleményed, hanem megmondtad.

Mégha igazad is van, ez az ő párkapcsolatuk.

Másik lehet, hogy csak felfújod, és egyáltalán nem miattad szakítottak- csak szakítottak.

Ha meg lenne a barátomnak egy ilyen közeli lányhaverja, lehet én is féltékeny lennék- főként ha amúgy sem stimmelne a kapcsolatunk.

2015. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!