Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nagyon hamar megy el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon hamar megy el?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nem nagyon tudtam eldönteni az új kategóriáknak köszönhetően, hogy hova írjam a kérdést, így kérlek titeket nézzétek el, ha esetleg ez még a "tini" kategória :)


Én 20 éves lány vagyok és volt már három komoly kapcsolatom, és pár "kalandom". A barátom 19 éves, és én vagyok neki az első, azaz én vettem el a szüzességét. Szilveszterkor feküdtünk le először. Nagyon jó volt, igaz pár dologban helyre kellet igazítani, de ügyeskedett :) Viszont körülbelül egy hónapja, 1-2 perc alatt elélvez, ami nagyon rossz nekem, ugyanis én képtelen vagyok elmenni amúgyis (életemben egyszer sikerült). Persze, szokott kényeztetni orálisan, úgy képes vagyok orgazmust átélni, de mégsem az igazi :/ Nem nagyon tudom, hogy mit csináljunk! Én is szoktam őt orálisan kényeztetni, de sosem megy el. Ha kézzel elégítem ki az is egy jó 45 perc ami valljuk be, fárasztó. Persze néha-néha nekiugrok a dolognak (hátha utána több ideig bírja) de nagyon frusztrál, hogy ezekszerint "nem vagyok elég jó", és félúton elmegy a kedvem... persze befejezem :D nem hagyom ott felizgulva de akkor is.


Van valami ötletetek? Mert nekem már semmi kedvem szexelni, és akárhányszor felhozom megsértődik.


2015. máj. 14. 22:57
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudja, montam már neki nem is egyszer csak általában vita lesz belőle.. Holnap megbeszélem vele újra.
2015. máj. 15. 00:22
 22/30 anonim ***** válasza:

Megéri??


Ha ige, akkor beszéld meg újra.

Ha nem változik, márpedig ez nem belsőleg alakítható dolog, akkor sajnos vagy kiegyéz a pár percekben, vagy lelépés marad.

Rád bízom... nem okoskodom többet, te is tudod.

2015. máj. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy az ilyen témát csak nyíltan, és őszintén lehet megbeszélni. Ha ez nem megy, van a vita. Ha valaki kicsit durva, vagy jobban önérzetes, akkor nem megy a kommunikáció.


Mindenesetre sok sikert, remélem meg tudjátok oldani. Rossz az ha minden stimmel, csak a szex nem.

2015. máj. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább húzzatok bele, sok gyakorlat....áááá, nem megy ez nekem... nem tudok optimista lenni.

Ha nem megy a szex, akkor, és ott szerintem vége mindennek!

De jönne tőlem okosabbak, tapasztaltabbak, és hátha megcáfolnak. Drukkolok nektek!!!!!!

2015. máj. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ha azon el kezd veled vitatkozni, hogy te megemlíted neki, hogy bent tudná tartani, ha akarja...akkor szerintem kissé önző a gyerek..
2015. máj. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

Valószínűleg a pasid, sokat maszturbál rosszul, ami alatt azt értem, hogy nem törekszik arra, hogy olyan ütemben elégítse ki magát,hogy sokáig tartson.


Ez szégyenlős pasiként, vagy tapasztalatlanként gyakori szerintem, elején nekem is volt már problémám ilyennel, váltsatok pózt, beszéld meg vele hogy ne keseredjen el ezen, mivel azért sértődik meg, mert nekünk férfiaknak a kis egonkat megsemmisíti, ha egy nő közli,hogy nem teljesítünk jól az ágyban, viszont ha megértően, és határozottan, leültök átbeszélni, érezteted vele,hogy mivel szereted, és csak kettőtöknek akarsz jót, nekiestek gyakorolni:)


Amennyiben Te is odateszed magad az ügy érdekében,(Látom,hogy javítani akarsz az ügyön,mivel feltetted a kérdést,de azt értem alatta,hogy annak ellenére,hogy te nem is elégülsz ki, próbálkozol vele tovább), és ő meg visszavesz a büszkeségében az ágy terén, akkor előbb-utóbb úgyis jobb lesz mindkettőtöknek.


A pózos dolog meg tuti, nem csak 69 van a világon.


Sok szerencsét!21/f

2015. máj. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
El kéne szorítanod a pénisze tövét, miközben kefél téged. Mármint két ujjad közé szorítod neki, és nem húzod órákig a verést nála, mert felizgul nagyon, és mikor berakja, a hirtelen más ingerek miatt hamar elsül. Legyél türelmes vele, ha érzi, hogy eldurranna, álljon meg kicsit, vagy lassítson. Valahogy majd csak ráérez, hogy a legjobb neki így, és neked se legyen vágylohasztó.
2015. máj. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Ja, egyébként nem tudom,hogy felejtettem le, de térdeltesd le, és úgy csináljátok kutyában, tapasztalatom szerint, úgy a büdös életben nem megy el egy óra alatt se, szóval ha tényleg szeret, és örömet akar szerezni, ezzel nem lesz nehéz
2015. máj. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

barátom is ilyen volt, de én nem zavartattam magam miatta.


3x is képez elélvezni 1x1 nap egymás után, de még ezen kivül többször is tudunk szexelni egy nap. Megvan a napi 4-5 is, így egyáltalán nem izgul fel annyira, hogy ekkora inger érje.


De egyébként ő is 1 perc alatt elsült régen, ma már félóráig is bírná húzni, de inkább többször szexelünk kevesebb ideig :)


Meg kell szoknia egyszerűen, sz*pd le mondjuk szex előtt, és utána 5-10 percre gerjeszd fel :)

2015. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 biohazardxxx ***** válasza:

Ha keveset találkoztok mondjuk heti 2 alkalom amiatt is lehet... folyamatos gyakorlást igányel lehet 1 év lesz mire belejön lehet 3 hónap de nagy önuralom kell hozzá sok póz próbálgatás és közben megkell pihenni. egy kis alkohol is segithet mondjuk egy fél üveg sör vagy egy üveg lényeg az hogy az egész agyban dől el ezt már megtanultam én is.


nekem volt olyan hogy annyira felizgultam hogy beraktam és elmentem és nagyon rosszúl éreztem magam de volt olyan hogy 1.5 óra alatt sem tudtam elmenni és a páromnak 1 hétig fájt alúl. hozzáteszem hogy én olyan vagyok mint a bespeedezett nyúl vagy mint a vésőkalapács amilyen gyorsan csak tudom úgy csinálom és a lehető legkeményebben. ennek hátránya hogy 5 percig birom de az olyan mint a fél órát sűritenénk egybe :D sokszor már fáj a derekam és alig kapok levegő pedig lejárok edzeni és karban tartom magam :D


Szóval lényeg a lényeg gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás és nem szabad stresszelni!

2015. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!