Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nagyon hamar megy el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon hamar megy el?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nem nagyon tudtam eldönteni az új kategóriáknak köszönhetően, hogy hova írjam a kérdést, így kérlek titeket nézzétek el, ha esetleg ez még a "tini" kategória :)


Én 20 éves lány vagyok és volt már három komoly kapcsolatom, és pár "kalandom". A barátom 19 éves, és én vagyok neki az első, azaz én vettem el a szüzességét. Szilveszterkor feküdtünk le először. Nagyon jó volt, igaz pár dologban helyre kellet igazítani, de ügyeskedett :) Viszont körülbelül egy hónapja, 1-2 perc alatt elélvez, ami nagyon rossz nekem, ugyanis én képtelen vagyok elmenni amúgyis (életemben egyszer sikerült). Persze, szokott kényeztetni orálisan, úgy képes vagyok orgazmust átélni, de mégsem az igazi :/ Nem nagyon tudom, hogy mit csináljunk! Én is szoktam őt orálisan kényeztetni, de sosem megy el. Ha kézzel elégítem ki az is egy jó 45 perc ami valljuk be, fárasztó. Persze néha-néha nekiugrok a dolognak (hátha utána több ideig bírja) de nagyon frusztrál, hogy ezekszerint "nem vagyok elég jó", és félúton elmegy a kedvem... persze befejezem :D nem hagyom ott felizgulva de akkor is.


Van valami ötletetek? Mert nekem már semmi kedvem szexelni, és akárhányszor felhozom megsértődik.


2015. máj. 14. 22:57
1 2 3
 1/30 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Ezt meg kell tanulnia. Amit tenni tudsz az az hogy nem flusztrálod folyamatosan viszont motiválod valamivel hogy akarjon jobban teljesíteni. Nem egy két hónap alatt fogja megtanulni arra készülj fel...
2015. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Nem bántani akarom, nem is úgy szoktam neki mondani. Persze értem, hogy rosszul esik neki, de én meg megbeszélés párti vagyok, nem szeretem ha egy probléma szó nélkül van hagyva.

Hogyan motiváljam? És magamat? Mert semmi kedvem a szexhez.. hétvégén nála leszek és már most arra gondolok, hogy milyen rossz lesz.

2015. máj. 14. 23:03
 3/30 anonim ***** válasza:
1-2 perc az nem semmi :D nekem fél a rekord :D, viccet félretéve, értesd meg vele hogy többre van szükséged
2015. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
De hiába mondom, ha ő sem tehet róla, nem? Nem akarom ezzel zaklatni, érdemi ötletek nélkül. Eléggé szarul esik/eshet neki. Szerintem ezen együtt kéne dolgozni, csak nem tudom, hogy hogyan?!
2015. máj. 14. 23:08
 5/30 RRR ***** válasza:

izgasd fel újra és csapjatok bele a 2-ik menetbe

az hosszabb kell hogy legyen

2015. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

ha jól értem a szex 2 perc, ha kézzel csinálod, meg 50??

ez sehogy sem jó!

szerintem keress másikat, erre nincs más megoldás.

nézd, ha nem teszi be, évekig bírja, ha beteszi, rögtön elsül.

erre nincs gyógymód.

szerintem hiába minden.

ha élvezni is akarod, keresel mást... te is tudod.

2015. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Erre mondják hogy nem passzoltok szexuálisan.

Én azt se tudom elképzelni hogy sose tudsz elmenni (bár lehet te a hüvelyi orgazmusra gondolsz, és a csiklóorgazmust nem "számolod"


Orál nem mindenkinek olyan isteni, nekem még nem volt úgy, hogy olyan isteni lett volna, és eldurranok tőle nagyon hamar. Persze kellemes, meg jó, de bírom.


Ha már így állsz hozzá hogy de rossz lesz a hétvége és a szex az nagy probléma

2015. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

De az elején még 15-20 percig bírta, és nagyon jó volt! Sokszor úgy éreztem, hogy mindjárt elmegyek. Egyébként igen, a hüvelyi orgazmusra gondolok, úgy még csak egyszer mentem el akkor is részeg voltam. :D

Ezért otthagyni pedig nem fogom, mert szeretem. Nem hiszem el, hogy erre nincs megoldás.

2015. máj. 14. 23:21
 9/30 A kérdező kommentje:
A második menetet kifogom próbálni holnap!
2015. máj. 14. 23:22
 10/30 anonim ***** válasza:

Az elején lehet félig ittas volt, vagy előtte 5x kiverte...

ha simán nem tud benned alkotni (15-20 perc), akkor nyugodtan kísérletezgess majd.

Szerintem felesleges.

De ezt majd eldöntitek.

Nekem elsőre is ment 20 perc mindig.

Bár a csajaim nem pont erre gerjedtek.

Csak simán szerettek.

2015. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!