Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nagyon hamar megy el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon hamar megy el?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nem nagyon tudtam eldönteni az új kategóriáknak köszönhetően, hogy hova írjam a kérdést, így kérlek titeket nézzétek el, ha esetleg ez még a "tini" kategória :)


Én 20 éves lány vagyok és volt már három komoly kapcsolatom, és pár "kalandom". A barátom 19 éves, és én vagyok neki az első, azaz én vettem el a szüzességét. Szilveszterkor feküdtünk le először. Nagyon jó volt, igaz pár dologban helyre kellet igazítani, de ügyeskedett :) Viszont körülbelül egy hónapja, 1-2 perc alatt elélvez, ami nagyon rossz nekem, ugyanis én képtelen vagyok elmenni amúgyis (életemben egyszer sikerült). Persze, szokott kényeztetni orálisan, úgy képes vagyok orgazmust átélni, de mégsem az igazi :/ Nem nagyon tudom, hogy mit csináljunk! Én is szoktam őt orálisan kényeztetni, de sosem megy el. Ha kézzel elégítem ki az is egy jó 45 perc ami valljuk be, fárasztó. Persze néha-néha nekiugrok a dolognak (hátha utána több ideig bírja) de nagyon frusztrál, hogy ezekszerint "nem vagyok elég jó", és félúton elmegy a kedvem... persze befejezem :D nem hagyom ott felizgulva de akkor is.


Van valami ötletetek? Mert nekem már semmi kedvem szexelni, és akárhányszor felhozom megsértődik.


2015. máj. 14. 22:57
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Dehogy volt részeg mindig! Minden hétvégét együtt töltünk és olyankor kb. napi 3x szexelünk... nem értem, hogy történhetett ez egyik napról a másikra.
2015. máj. 14. 23:30
 12/30 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a problem?
2015. máj. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Az, hogy MOST hiába szexelünk napi 100x is elmegy 1-2 perc alatt.
2015. máj. 14. 23:43
 14/30 anonim ***** válasza:
Tarts oktató délutánt. Csináljátok kötetlenül, és vezesd, mond el mi a jó, mikor jó, stb.
2015. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

"Az, hogy MOST hiába szexelünk napi 100x is elmegy 1-2 perc alatt."


Látsz rá megoldást??! Mert én nem.

Te döntésed a többi. Vagy ez, vagy más.

Ha nem kell más, marad ez.

2015. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Hiába hangzik k*rvásan, hogy lelépsz, mert ez kevés, ez a valóság.

Én ha csaj lennék, szerintem nem akarnék 2 perces "világbajnokokkal" kavarni.

2015. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:

De most ő nem is tud erről igaz? Lehet nem is próbálkozik visszatartani, mert azt hiszi ez így jó neked.

Próbáljatok meg másféle óvszert. A bordázottat pl dicsérik.

2015. máj. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, bár én pasi ként a bordázottat nem kedveltem. Jobb a sima, ott többet érzek!
2015. máj. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

meseld igy el neki mindent ahogy itt is, meghogy mennyire zavar ez teged. ne csinald azt amit a nok tobbsege, hogy csak akkor szolsz mikor mar helyrehozhatatlan a baj:D

mond neki hogy es szakitasi ok lehet ha igy folytatodik!

2015. máj. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Oké,hogy nem tehet róla, viszont csak ő tud ezen változtatni.

Barátom is ügyesen kitolta az első idejét, ami nem volt túl hosszú.

Mostmár igazából rajtam múlik, hogy ő mikor megy el, meg tudja várni, amíg én is ott tartok, hogy majdnem...és akkor:)

Tudatosan vissza kell tartania, időben ráeszmélni,hogy most jön..és kicsit megállni, majd folytatni.

Egy idő után már nem kell annyira koncentrálnia, hogy bent tartsa.

2015. máj. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!