Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 30-40-es nők miért nyomulnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-40-es nők miért nyomulnak ennyire? Tényleg ennyire elkeseredettek lennének?

Figyelt kérdés

Szeretek idősebb nőket elcsábítani, de nem akarok tőlük semmi komolyat. Igazából csak párszor használom őket és szélnek eresztem őket. Sokan mégsem veszik a lapot és lépnek tovább, hanem hetekig házalnak még, próbálnak megtartani.

21f


2015. máj. 14. 15:20
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

"Az simán hihető, ha jó vagy az ágyban, akkor ezt esetleg szeretnék rendszeresíteni"

És ne legyen nagy az arcom...:D

2015. máj. 14. 17:44
 32/46 anonim ***** válasza:
Ne szállj el nagyon, ott van a mondatban a "ha" szócska, és folytatása is van... Szövegkörnyezet, drága... nem csak egy kiragadott mondat! :P
2015. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Futnak utánam, vagyis valamit nagyon jól csinálhatok az írásod alapján. Ez megerősített-e a magamba vetett hitet;)
2015. máj. 14. 17:48
 34/46 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy továbbra sem hiszek neked. :D
2015. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Az engem már nem érdekel:)
2015. máj. 14. 17:52
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszel neki? Miért??


De hiszen ez a gyakori, itt minden pasinak 20 centis van, és 2 órát bírja, minden nő 2 perc alatt elmegy és imádja, ha a pasi a szemébe spriccel... Egy ilyen univerzumban szerintem tök hihető, hogy 30-as bombázók 21 éves srácok után rohannak, hogy használja már őket, és amint újra tudnak járni már megy is a pasi kergetése.

2015. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Miért képzel el mindenki "bombázókat", ha 30-40-es nőkről van szó? Ezt sosem értettem.
2015. máj. 14. 17:54
 38/46 anonim ***** válasza:

akaszd fel magad idiota...dugj meg veled egykorut

ki a francnek kellenel? maximum egy menetre

kit erdekel most hencegni akartal a kerdeseddel?

lol

2015. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy huszonéves létedre miért vagy arra büszke, hogy öreg nőket fektetsz meg? :D (Elnézést minden idősebb nőtől, de egy taknyos 20 éves kölyökhöz képest igenis öregnek számítanak). A fiatal nők körében már nem vagy akkora parti? :)

Egyébként én sem értem, miért akarna egy idősebb nő egy fiút magának? Én, 23 éves nőként is olyan férfiakat keresek/kerestem, akiknek van biztos egzisztenciájuk, mivel nem akarom eltartani a saját palimat. És őszintén szólva szerintem senki sem vesz komolyan, egy kisfiút, aki eljátssza a nagymenőt, miközben valószínűleg még mindig anyukája mossa az alsónadrágját. :) Már ha ebből a csodás sztoriból akár egy szó is igaz.

2015. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

amúgy 30 éves nő nem számít öregnek!

és főleg én nem tartozom az öreges kategóriába

bár nem még egy menetre se kellenél..szerintem.

ugyanis a viselkedésed miatt szóba se állnék ilyennel

és kb.24-nek hisznek rendszeresen. ;)

hosszú kapcsolatra nem hinném hogy kellenél másoknak esetleg max szex.

amúgy meg nem tetszenek a magyar pasik úgyhogy ne is írjatok.

2015. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!