Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 30-40-es nők miért nyomulnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-40-es nők miért nyomulnak ennyire? Tényleg ennyire elkeseredettek lennének?

Figyelt kérdés

Szeretek idősebb nőket elcsábítani, de nem akarok tőlük semmi komolyat. Igazából csak párszor használom őket és szélnek eresztem őket. Sokan mégsem veszik a lapot és lépnek tovább, hanem hetekig házalnak még, próbálnak megtartani.

21f


2015. máj. 14. 15:20
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Àlmodozz csak fiacskàm..
2015. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaj, kérdező de kis édes vagy :) Egyem a kis pofid 23/N
2015. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lekoptatták már párszor a kisfiút,és most előadja mint ha fordítva történne.
2015. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
0%
miért idióta valaki azért mert 20 év körüli? valaki itt megbántódott úgy hallom :D csak érdekes hogy min?
2015. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt is sok az irigy...:)
2015. máj. 14. 17:27
 26/46 anonim ***** válasza:
Kamus vagy de nagyon.Eddig pont azt tapasztaltam,hogy pont az ilyeneket mint te nem lehet leszerelni,mert nem értenek a szép szóból,hiába mondok akármit hogy kapcsolatban vagyok,stb.,mert csak a f.rkuk után mennek.Szerinted ki vesz komolyan ilyen gyerekeket ? Messze vagy te még attól hogy utánad fussanak a 30-40-es nők.
2015. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Hol? Merre?


35 éves férfi vagyok, és egyáltalán nem azt tapasztalom, hgoy a 30+ -os nők nagyon nyomulnának, inkább azt, hogy akinek még nincs gyereke, az általában ennyi idős korára berendezkedett a saját életébe, és elvannak egyedül.


Úgy látszik 21 éves pasinak kellene lennem ehhez a korosztályhoz? Valamit elkúrtam az életemben, mikor 21 voltam, akkor mindenki a 30-as pasikra gyúrt :)))

2015. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

# 26

A kérdésedre válaszolva, 27 érettebb nő biztosan komolyan vett:)

2015. máj. 14. 17:42
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát, negyvenes nőként ezt számomra elég hihetetlenül hangzik, már ne is haragudj! :D


Ha egy negyvenes nő fiatalabb sráccal kezd, kezdjük azzal, hogy a legtöbb nem 20-21 évessel, hanem kb. a harmincnál húzza meg a határt (esetleg 27-28). Nagyon ritka az, hogy ennek alámenjen. Persze, van ilyen is, de olyan gyakorisággal, ahogy te leírod!


Ráadásul egy negyvenes nő két célból keres magának férfit:


1. Egyedül él, társra vágyik. Az ilyen nem fog kis csitrik után szaladgálni, hanem olyan férfi kell neki, aki mellett stabil életet élhet, akinek van egzisztenciája, és sorolhatnám.


2. Aki csak szexpartnert keres. A fiatalabb férfiakat kedvelőek körében ez a gyakoribb típus. Az simán hihető, ha jó vagy az ágyban, akkor ezt esetleg szeretnék rendszeresíteni, de ez nem jelenti azt, hogy meg akarják tartani a srácot. Csak egy állandó lehetőség, akit olykor le lehet akasztani.


Jah, és egy fiatal srác SOHA nem használ egy negyvenes nőt. Hanem a negyvenes nő használja a srácot. Nem ugyanaz! ;)

2015. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

*Javítás


"Persze, van ilyen is, de NEM olyan gyakorisággal, ahogy te leírod!"

2015. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!