Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 30-40-es nők miért nyomulnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-40-es nők miért nyomulnak ennyire? Tényleg ennyire elkeseredettek lennének?

Figyelt kérdés

Szeretek idősebb nőket elcsábítani, de nem akarok tőlük semmi komolyat. Igazából csak párszor használom őket és szélnek eresztem őket. Sokan mégsem veszik a lapot és lépnek tovább, hanem hetekig házalnak még, próbálnak megtartani.

21f


2015. máj. 14. 15:20
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

# 9

Gondolom tudod milyen irritáló tud lenni, amikor már lepattintasz egy csajt, de még mindig kapar utánad és nem tudja észrevenni magát...

2015. máj. 14. 15:36
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hazudoznál (vagy ahogy te írtad: "szédíted" őket) nekik, akkor nem lenne ez. Érdekes, én mindig nyílt lapokkal játszottam, és így 90%-ban sértődés és félreértés nélkül zajlottak az alkalmi szexuális kapcsolataim. Javaslom az őszinteséget és a másik tiszteletét, és máris jobb leszel ebben is, ha már másra képtelen vagy. :)
2015. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Igen :D

És egy se 30 felett volt :DDDD

Pont ez a lényeg, hogy nekik már nem kell kisregényt elregélni minden mondat után, k. tudják mi hogy merre hány méter, nincsen félreduma, magyarázkodás, "jajj én nem olyan lány vagyok" kislányos düdögés, tudják mit akarnak miért, és hogyan, szóval pont, hogy az érett nőkkel nem volt soha "gondom". Alatta viszont annál több, helyettük is :D

2015. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

# 13

Nem tudom, akkor adhatnál pár számot, mert nekem mindig sikerül kifogni ezeket. Gondolom attól félnek, hogy másnak már nem kellenek és ragaszkodnak ahhoz, aki kipecázza őket.

2015. máj. 14. 15:41
 15/46 A kérdező kommentje:

# 12

Hát, nem kösz. Tetszik, nem tetszik, ezt a játékot így játszom.

2015. máj. 14. 15:42
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Már a kérdés alapján elkönyveltelek nagyképű, egoista s..fejnek.

Fogalmam sincs kik lehetnek annyira elkeseredettek, hogy veled kezdenek. Nálam 100% hogy felsülnél.


#5 voltam

2015. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

# 16

100%-ot csak annak a lehetősége közelítené meg, hogy el...:)

2015. máj. 14. 15:52
 18/46 anonim ***** válasza:
19%

vigyáz ezekkel,mert keseredetten teherbe akarnak esni többségében,és ha egyszer egy ilyet felcsinálsz akkor maximum puskával fogod elvetetni

vagy marad a bujkálás :D nézd meg mindig lenyelik e rendesen

2015. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

# 18

Alap:D Megtanultam már, hogy idősebb nő lábai közé nem élvezek ha ő adja az óvszert:D

2015. máj. 14. 15:56
 20/46 anonim ***** válasza:
51%

Még hogy nem túl gyakori,hogy egy fiatalabb pasi meg akarjon dugni egy idősebb nőt :D

Az "idősebb" nők azért szeretik a korosztályodat,mert jó a külsőtök és a potenciátok,de senki nem vesz komolyan egy 20 év körüli kis idiótát,a fiúkák szoktak a nők után futni,miután lepattintották őket.Persze te biztos kivétel vagy,és a nők zaklatnak téged :)

2015. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!