Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan heteró fiő aki csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan heteró fiő aki csak egyszer próbálta ki fiúval?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy ha kipróbálom már nem fogom akarni újra?

2015. márc. 29. 16:41
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
caps lock :D
2015. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Kivel szereted/szeretnéd csinálni?

Ha csak lányokkal, hetero vagy,

Ha csak fiúkkal, akkor meleg,

Ha mind2vel, akkor bi...

Ez (szerintem ennyire egyszerű...)

Nem az számít, hogy egyszer kipróbáltad, hanem, hogy akarod-e tetszett-e annyira...

Ha igen, akkor gondold végig a felső 3 "kategóriát" ;)

2015. márc. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ha egyszer megkóstolom a borsófőzeléket, az nem jelenti, hogy szeretni fogom. A kíváncsiság hajt...
2015. márc. 31. 10:21
 14/22 anonim ***** válasza:
nyugi a többiek csak gúnyolódnak, ha hajt a kiváncssiság hát próbáld de olyannal akit ismersz, mivel ha közben meggondolod akkor bármikor leléphetsz ("ismered" = ne legyen van idegen)
2015. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Töröm a fejem csak akik írtak mind képet akarta és lebukni nem akarok
2015. máj. 5. 11:55
 16/22 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam és meleg lettem, de nem csak a szex miatt, már a testi kapcsolat előtt voltak komoly érzelmek, csak gyáva voltam bevallani saját magamnak, kb a 4.-5. együttlét után lettem biztos benne. Az hogy egyszer kipróbálod, még nem tesz meleggé sem biszexuálissá, most itt Téged a többi, buta, hozzá nem értő ember próbál befolyásolni a szexuális orientációddal kapcsolatban, az csak őket minősíti.
2015. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel meleg, vagy hetero, hogy szereted-e a borsófőzeléket. Attól, hogy valaki lefekszik egy lánnyal, de nem tetszett neki, még hetero marad, mert a lányokhoz vonzódik. Onnantól, hogy benned van a vágy, hogy kipróbáld fiúval (is), már legalább biszex vagy, ha nem is meleg. Ha tegyük fel egy fiú akaratod ellenére lefekszik veled, akkor vehető úgy, hogy egyszer kipróbáltad, de mivel nem akartad nem következik belőle, hogy meleg vagy.
2015. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 mantis religiosa ***** válasza:
A borsófőzelékes hasonlatodról csak annyit, egy növényevő állatnak, pl. zsiráf, soha nem jutna eszébe, hogy húst egyen, és a húsevőknek sem, hogy növényeket egyenek. Amelyik mindkettőt eszi, az MINDENEVŐ, tehát te is minimum BISZEXUÁLIS vagy!
2015. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ugyanígy, ha még sose voltál se fiúval se lánnyal, attól még megvan, hogy hetero, bi vagy homoszexuális vagy, nem a kipróbáláson múlik.
2015. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
én próbáltam,14 voltam mikor lecumizott egy velem egykorú fiú,jól esett,aztán részegen én cumiztam le valakit a szomszéd faluban,de nem spriccelt a számba,de megdugtam a popóját....de azóta is hajt a kíváncsiság,hogy milyen lehet,mikor a számba élvezne egy kemény fallosz....amúgy a nők azok akik tetszenek,álmomban is csak nőkkel szexelek,sőt feleségem is van akit szeretek és kívánok
2015. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!