Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyat aki egyszer ki...

Titán1234 kérdése:

Ismertek olyat aki egyszer ki próbálta a heroint és "megijedt" aztán azt mondta hogy többet nem annak nehéz volt úgy mond leszokni?

Figyelt kérdés
(nem akarom ki próbálni kíváncsi vagyok)

2014. jan. 5. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ilyet nem, de aki egyszer kipróbálja az még nem függő, tehát nincs miről leszoknia. Viszont aki a rossz tapasztalat ellenére is csinálni akarja ott már problémák vannak.

Én a cigivel voltam így, egyszer kipróbáltam, rájöttem, hogy sz*r és nem is akartam többet rágyújtani.

2014. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi ja a cigi azt én is próbáltam de én se cigizek csak ha iszok néha mert olyankor jól esik de amúgy is hiányzik akkor is csak az a mozdulat nem nikotin.....
2014. jan. 5. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismertem.


Jól írta az első, kizárólag első alkalom után nincs miről beszélni, mert akkor nem beszélünk még függőségről. Sőt, még néhány alkalom után sem beszélünk kőkemény függőségről, mert annak a kialakulásához idő kell.

Pont az egyik ex-pasimról volt szó amúgy, aki bevallotta, hogy már egy lezárt fejezet számára az az időszak, amelyben minden lehetséges drogot kipróbált ( heroin, meth, kokain, speed stb. ) , de egyikre sem szokott rá és egyikből sem csinált rendszert, éppen ezért, mert rájött, hogy ezzel csak tönkretenné magát.

2014. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi neked is de mi van azzal hogy az a bizonyos érzés mindennél jobb és csak eleinte azért csinálja hogy újra át élje azt az érzést vagy nem is annyira jó? hogy mindennél jobb?
2014. jan. 5. 14:02
 5/6 anonim válasza:

Nézd. Ez úgy működik, hogy...(saját tapasztalat)

Amikor pl. bekokainozol, az olyan, hogy a hatása alatt úgy érzed, hogy ez a legjobb a világon, aztán amikor múlik a hatása, elszívsz egy kis füvet, és már nem is akarod újra csinálni. Másnap meg már csak egy szép emlék marad. Lehet, hogy még párszor használod kíváncsiságból, de mivel tudod, hogy nem akarod roncsként végezni, egyszerűen nem csinálod ismét és kész. Lehet, hogy pár hétig még néha eszedbe jut, hogy hú de jó volt, és jó lenne megint, de akkor füvezz be, az lehoz mindenről.

A heroint még nem próbáltam, de morfiumot igen.

Hát bizony az nagyon jó, és bár évekkel ezelőtt volt, gyakran eszembe jut, hogy de jó lenne néha bedobni pár tablettát. Persze a fű erről a vágyamról is lehozott, de azért néha eszembe jut. Már nem füvezek egyébként, csak havonta egyszer kétszer, mert jobban szeretek inkább pár felest meginni lefekvés előtt.

Szóval kaptam egyszer kórházban intravénás morfit.

Az túl erős volt, nagyon eltompított, nekem jobb a tabletta, mert az is qrv@ jó érzés, de sokkal lightosabb.

Simán sétálgatsz a városban, vagy játszol valamit, nem csak fekve nézelődsz, meg gondolkozgatsz, mint az intravénástól. Szóval szerintem nem kattansz rá a heroinra, ha tényleg csak kétszer próbálod ki, és aztán soha többet. Lehet, hogy van olyan, aki tényleg egész életén át, csak hetente, pár hetente használja, mint ahogy pl. a kokaint a legtöbben, de én azért ezzel már nem mernék így szórakozni, mert így kezdődik a dolog.

Egyszer csak elszakad a cérna, és rákattansz, mert isteni az a túlvilági nyugalom és mámor, amit ad eleinte.

Szóval örülök, hogy kaptam a dokitól morfit, mert így már tudom, hogy a heroin már egyszerűen túl jó lehet.

MErt ugye intenzívebb a hatása, mint a morfiumnak.

A heroin is morfium, csak úgy módosították molekulaszerkezetét, hogy könnyebben jusson át az agyad védekező rendszerén, így hirtelenebb és intenzívebb a hatása. Nem hiszem, hogy egyből rákattansz, de ha elkezded azt, hogy "á csak hétvégén tolom" , akkor szerintem pár hónap, és már minden este kell, aztán meg egész nap. Ezért csak max kétszer szabad kipróbálni bármilyen szerről van szó. A második azért kell, mert akkor már tudod, hogy mire számíthatsz.

2015. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Előző vagyok a 20:00 ás


Egyébként ismerek olyanokat, akik jobban szeretik pl. az

amfetamint, mint a heroint, mert ők pörögni szeretnek.

Ők egyébként szúrják az amfit, a hülye állatok, és a heroint is mikor kipróbálták, egyből lőtték.

Szóval ilyen is van, de én pl. jobban szeretem a nyugtatókat, így én tuti inkább arra kattannék rá, mint a speedre vagy kokóra. De szerencsére nekem bőven elég a jóféle marihuána nyugtatónak.

2015. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!