Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egyszer ezek egy nap fogok...

Ha egyszer ezek egy nap fogok fogyni próbálta már valaki? és fogyott?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Izomból és vízkészletből fogsz fogyni.Ha a napiszükséges kalória adagod alá mész ez lesz.
2014. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-.-
2014. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
barátnőm így fogyott eddig 11 kilót,hogy csak délben eszik,
2014. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem nem bírnád, olyan éhes leszel napközben, aztán berámolod fél hűtőt, ennek semmi értelme, meg nem is egészséges. Nekem még augusztus elején pokolian fájt a bölcsességfogam (nőtt), na akkor 5 napig gyakorlatilag semmit nem ettem, mert nem bírtam rágni (kólát, narancslevet és tejet ittam, ennyi). 6 kilót fogytam, de a végén azt hittem belepusztulok annyira rosszul éreztem magam, szóval ne próbáld meg. Változtass inkább az étkezési szokásodon, már az nagy előrelépés.
2014. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fogyni azt fogsz, ez egész biztos. meg ájuldozni, idegeskedni, remegni és betegeskedni is. ez is biztos. ha csak nem egy 8 fogásos ebédet tolsz be délben (ami meg kizárja hogy fogyj, szóval inkább egyél rendesen)
2014. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sarkítva ez a harcosok étrendje. Van, aki erre esküszik, szerintem marhaság. Pont hogy egészségesebb és jobb a napi 6x étkezés, makrókat számolva.
2014. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hülyeség ahogy van. Fogyni az biztos fogsz de akkor már miért nem esszel semmit akkor is fogysz.


Annyi, hogy egyél okosan és mozogj mert úgy kell fogyni nem csak ülni kell és várni.


És az egészségnek sem jó.

2014. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!