Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem is tudom, hogy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is tudom, hogy tényleg leszbikus vagyok-e? Biztosan nem tudnék férfiakhoz vonzódni?

Figyelt kérdés

Ha nagyon megerőltetném magam és megpróbálnám lehet hogy sikerülne. Nem akarok leszbikus lenni, mert én nem lehetek az. Attól még hogy csak nőkre gondolok, hozzájuk vonzódok, még nem kell azt jelentenie hogy az is vagyok. Lehet hogy csak azért van ez az egész, mert mindig is féltem, hogy az vagyok és mert nem akartam az lenni, és most 21 éves koromra mégis leszbikus lettem.


Lehet, hogy az én hibám hogy nem tudok a férfiakhoz vonzódni, mert nem tudom hogy kell. Mit kellene éreznem? Hogy kellene rájuk gondolnom? Sok leszbikus nőnek volt kapcsolata férfival és letudtak velük feküdni. Tudom is hogy vannak férfiak akiknek tetszenék, csak valahogy elkéne őket viselnem. Mennyire lehet nehéz? :I Miért undorodok magamtól ennyire? Mindig is úgy éreztem be kell bizonyítanom, hogy tudnak érdekelni a fiúk. Ha nem lenne ennyire visszataszító a gondolat, hogy egy férfi hozzám ér vagy csak rám néz, egy házasság + gyerek erejéig ki is tudnám bírni...és akkor mindenki békén hagyna. Magamnak is és másoknak is bebizonyítanám, hogy képes vagyok rá ha nagyon akarom. De eddig sem tudtam elviselni egy férfit sem.


Hogyan kellene rájuk gondolnom? Lehet, hogy egy lányosabb, szőrtelen fiatalabb fiút még kibírnék, ha nagyon úgy nézne ki mint egy nő? Soha nem értettem, hogy csinálja a többi nő...és látszólag még élvezik is és jól érzik magukat a férfiakkal. Én miért nem tudom?


(Szivélyes Szirén - vagy valami hasonló nevű, akinek már nem publikus a neve - legyen szíves erre a kérdésemre ne válaszoljon...és hasonló jót akarók sem.)



2013. aug. 22. 15:56
1 2 3 4
 31/36 I'm not you válasza:
100%

1. Kóros önbizalomhiányban szenvedsz.

2. Tudom min mész át, csak az én esetemben kicsit másabb a sztori. Ugyanis keresztény vagyok, rendszeresen járok templomba. A családom is nagyon vallásos. De belőlem mégis leszbikus lett. Utáltam magam én is érte, féltem hogy a családom kitagad. Egyszer csak leültem egyedül gondolkodni. Elfogadni hogy én a nőkhöz vonzódom. Belegondoltam hogy most azzal hogy nőkkel fekszem le, nővel élem le az életem és hogy egy nővel lesz közös gyerekem miben is változtat meg engem. Semmiben! Ugyan az vagyok, akinek a szüleim neveltek, nem lettem tőle se több, se kevesebb ember! Na meg az egyház. Meleg vagyok, de ugyan úgy gyakorlom a hitemet, mert az Isten ugyebár mindenkit szeret. Sokáig tartott amíg rájöttem. Hülye voltam, de nincs is annál jobb, amikor végre elfogadod magad és megkönnyebbülsz. Ha bármi más kérdésed lenne csak írj privátot, remélem tudtam valamit segíteni! :)

2013. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz angolul, ajánlom ezt a cikket:

[link]

2013. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

#32 Az első oldalt (és a második elejét is) elolvastam. Nagyon sokat hallottam erről és tudom nem is működik. Az viszont szomorú, hogy ha még mindig törvényesen 'gyógyíthatnának' ez miatt, a családom engem is elküldene. :(

De vissza az 'ex-gay' terápiához... Akik azt mondják nekik működött, hazudnak. Akinek meg tényleg 'sikerült', az talán csak azért mert biszexuális volt vagy a szexualitása 'folyékony' és nem olyan mint pl. az enyém, hogy csak a nők...


Tudom hogy hülyeségeket írtam ide a kérdésemhez, de nagyon sokszor tényleg nem akarok 'más' lenni. Mindig is olyan akartam lenni mint a többiek. Nem egyfolytában gondolkodok ilyenekről (hogy milyen jó lenne ha nem éreznék semmit senki iránt), hanem csak néha, de akkor nagyon.


#31

1.Valószínűleg igazad van. :P

2. Én nem vagyok és sosem voltam vallásos, ezért ez a része, hogy 'bűn' lenne, nem zavar. A családom nem tagadna ki, csak csalódna bennem és szégyenlene. Aztán lehet, hogy nem lesz olyan rossz a helyzet (mondjuk 5-10 év múlva amikor kénytelenek lesznek vele szembenézni) mint ahogy gondolom, de ezt még nem tudhatom - addig is hallgathatom a rosszallásukat, elégedetlenségüket, csalódottságukat, mert ők mást képzeltek el nekem, igaz hogy ők magum sem tudják mit, de mást.

Mert azt tudják, hogy milyen nehéz a melegek élete, legalább is nehezebb mint ha nem ezt 'választanám', és ezért is nehéz nekik megérteni miért szeretném így leélni az életem. :(

Ez az egyik legidegesítőbb bent, hogy azt hiszik van választásom és ezért neheztelnek rám a rossz 'választásaim' miatt, miközben én magam is az érzéseimmel, félelmeimmel küzködök.

2013. aug. 28. 14:17
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd végig, a vége a legjobb. Éppen ezzel érvelnék én, hogy miért választaná valaki a nehezebb életet, ha ez gombnyomásra működne.
2013. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogyan reagálnának, ha még reagálni sem volt alkalmuk? Történtek már hatalmas tévedések egy előbújás kimenetelével kapcsolatban. Egy olyan terápia, mint egy másik kérdezőé volt, nem is lenne rossz: elvitték a szülei egy pszichológushoz, mert leszbikus, a pszichológus meg azt mondta a szüleinek, hogy a lányuknak semmi baja, de önöknek annál inkább :D
2013. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

#34 Jól van, megígérem holnap elolvasom :) csak már az a kicsivel több mint egy oldal is nagy hatással volt rám... Pl. oroszországi LMBT híreket nem is bírok olvasni, mert rosszul vagyok tőle, fizikailag.


#35 Az a bajom a pszichológusokkal, hogy amikor végre nagy nehezen rábeszéltem magam, hogy elmenjek egyhez akiben megbíztam, nagyot csalódtam. Elmondtam neki mindent, amire az ő reakciója az volt, hogy megpróbált meggyőzni (miközben tagadta, hogy azt csinálná), hogy senki nem születik így és hogy ezt valami okozta. Onnéttól a beszélgetést ebbe az irányba kezdte terelni és nem értette meg amit mondok. Biztos volt bent, hogy velem valami nagyon rossz történt amitől megutáltam a férfiakat és ezért azt hiszem a nők tetszenek... Ez kb. 1 hónapja történt...


A pszichológusról akit említettél:

Egyszer szeretnék egy olyan emberrel találkozni, aki ezt így megmondja a családomnak! :D

2013. aug. 28. 22:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!