Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem is tudom, hogy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is tudom, hogy tényleg leszbikus vagyok-e? Biztosan nem tudnék férfiakhoz vonzódni?

Figyelt kérdés

Ha nagyon megerőltetném magam és megpróbálnám lehet hogy sikerülne. Nem akarok leszbikus lenni, mert én nem lehetek az. Attól még hogy csak nőkre gondolok, hozzájuk vonzódok, még nem kell azt jelentenie hogy az is vagyok. Lehet hogy csak azért van ez az egész, mert mindig is féltem, hogy az vagyok és mert nem akartam az lenni, és most 21 éves koromra mégis leszbikus lettem.


Lehet, hogy az én hibám hogy nem tudok a férfiakhoz vonzódni, mert nem tudom hogy kell. Mit kellene éreznem? Hogy kellene rájuk gondolnom? Sok leszbikus nőnek volt kapcsolata férfival és letudtak velük feküdni. Tudom is hogy vannak férfiak akiknek tetszenék, csak valahogy elkéne őket viselnem. Mennyire lehet nehéz? :I Miért undorodok magamtól ennyire? Mindig is úgy éreztem be kell bizonyítanom, hogy tudnak érdekelni a fiúk. Ha nem lenne ennyire visszataszító a gondolat, hogy egy férfi hozzám ér vagy csak rám néz, egy házasság + gyerek erejéig ki is tudnám bírni...és akkor mindenki békén hagyna. Magamnak is és másoknak is bebizonyítanám, hogy képes vagyok rá ha nagyon akarom. De eddig sem tudtam elviselni egy férfit sem.


Hogyan kellene rájuk gondolnom? Lehet, hogy egy lányosabb, szőrtelen fiatalabb fiút még kibírnék, ha nagyon úgy nézne ki mint egy nő? Soha nem értettem, hogy csinálja a többi nő...és látszólag még élvezik is és jól érzik magukat a férfiakkal. Én miért nem tudom?


(Szivélyes Szirén - vagy valami hasonló nevű, akinek már nem publikus a neve - legyen szíves erre a kérdésemre ne válaszoljon...és hasonló jót akarók sem.)



2013. aug. 22. 15:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
uristen.. csodálkozol hogy negatív dolgokat kapsz? hát olyan hülyeségeket írsz. jó értjük nem akarsz az lenni, nem akarsz így érezni. DE AZ VAGY istenem. nem tudsz mit csinálni. nem tudjuk ki törölni ezt belőled vagy mit vársz?
2013. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak azt akarod, hogy békén hagyjanak, keress egy meleg látszatférjet, fogadjatok örökbe vagy ess teherbe mesterségesen. Már ha egyáltalán kötelező férjhez menni/ párkapcsolatban lenni.
2013. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
#21 Valami olyasmit várok... meg azt, hogy ha nem foglakozok vele, majd elmúlik. :(
2013. aug. 24. 12:33
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
a nátha elmúlik. meg a fejfájás. de ez nem egy tőled különálló dolog. ha ez elmúlik, akkor te is elmúlzs, mert a szexualitásod a te szerves részed. ha azt nem fogadod el, magadat nem fogadod el. a kettő és a te személyed szorosan összefonódik, ha az nem lenne, te sem az lennél, aki most vagy, vagyis nem is lennél.
2013. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha kiöregszel abból is, hogy bárkihezis szexuálisan vonzódni tudj.
2013. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

#25 Azt csak öregedéssel lehet elérni? (Vannak aszexuálisok is, ezek szerint nem kell idősnek lenni hozzá.) Vagy azzal is ha a hormonjaim termelése megváltozna (csökkenne)?

És ha valaki anorexiás, állítólag nincsenek szexuális érzései. Vagy is elméletben, ha keveset ennék, egy idő után nem vonzódnék senkihez?

2013. aug. 25. 17:55
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

" Vagy is elméletben, ha keveset ennék, egy idő után nem vonzódnék senkihez?"


nem, hozzád nem vonzódnának

2013. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
véleményem szerint neked sürgősen segítségedre van szükséged... de legalább jó példa vagy a homofóboknak, hova vezet, ha a környezet nem fogadja el a homoszexuális embert.
2013. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

#27&28 Nekik nem példa vagyok, hanem genetikai selejt, de nem csak nekik. Nagyon sok ember gondolja így.

Attól nem kell félnem, hogy nem vonzódnának hozzám, mert nőknek eddig sem tetszettem, csak férfiaknak, de nekem ők nem tetszenek és az sem ahogy rám néznek, vagy hogy egyáltalán megnéznek.

2013. aug. 25. 19:04
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha egy koponyalékeléssel kiűzik belőled a démonokat. [szarkazmus vége]
2013. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!