Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem is tudom, hogy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is tudom, hogy tényleg leszbikus vagyok-e? Biztosan nem tudnék férfiakhoz vonzódni?

Figyelt kérdés

Ha nagyon megerőltetném magam és megpróbálnám lehet hogy sikerülne. Nem akarok leszbikus lenni, mert én nem lehetek az. Attól még hogy csak nőkre gondolok, hozzájuk vonzódok, még nem kell azt jelentenie hogy az is vagyok. Lehet hogy csak azért van ez az egész, mert mindig is féltem, hogy az vagyok és mert nem akartam az lenni, és most 21 éves koromra mégis leszbikus lettem.


Lehet, hogy az én hibám hogy nem tudok a férfiakhoz vonzódni, mert nem tudom hogy kell. Mit kellene éreznem? Hogy kellene rájuk gondolnom? Sok leszbikus nőnek volt kapcsolata férfival és letudtak velük feküdni. Tudom is hogy vannak férfiak akiknek tetszenék, csak valahogy elkéne őket viselnem. Mennyire lehet nehéz? :I Miért undorodok magamtól ennyire? Mindig is úgy éreztem be kell bizonyítanom, hogy tudnak érdekelni a fiúk. Ha nem lenne ennyire visszataszító a gondolat, hogy egy férfi hozzám ér vagy csak rám néz, egy házasság + gyerek erejéig ki is tudnám bírni...és akkor mindenki békén hagyna. Magamnak is és másoknak is bebizonyítanám, hogy képes vagyok rá ha nagyon akarom. De eddig sem tudtam elviselni egy férfit sem.


Hogyan kellene rájuk gondolnom? Lehet, hogy egy lányosabb, szőrtelen fiatalabb fiút még kibírnék, ha nagyon úgy nézne ki mint egy nő? Soha nem értettem, hogy csinálja a többi nő...és látszólag még élvezik is és jól érzik magukat a férfiakkal. Én miért nem tudom?


(Szivélyes Szirén - vagy valami hasonló nevű, akinek már nem publikus a neve - legyen szíves erre a kérdésemre ne válaszoljon...és hasonló jót akarók sem.)



2013. aug. 22. 15:56
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Nem akarok leszbikus lenni. Férjhez akarok menni és gyerekeket szeretnék. Hiába tetszenek a nők, ha nekik szerintem nem tetszek, de azt már tudom, hogy egyes férfiaknak, nem tudom miért, de igen. Pedig direkt nem veszek olyan ruhákat ami miatt megnézhetnének, és mégis. Ha mondjuk találnék egy olyan velem egy idős fiút akivel jól kijönnék, és barátként szeretném, ha nem lenne szőrös, lehet hogy el is tudnám viselni. Azért szeretnék barátot, mert az az elfogadott. Lehet hogy eddig rosszul csináltam valamit és máshogy kellene a férfiakra néznem, nem is szoktam őket észrevenni, csak néha látok valakit akiről eszembe jut 'ő jó lenne..bárcsak tudnék valamit érezni iránta'....Olyanoknak is tetszettem, akikkel jó életet tudtam volna élni (pénzügyileg) - én nem ezt nézem, de a családomtól mindig ezt hallom és ilyenkor mindig bűntudatom van, hogy miért nem érzek semmit, pedig szeretnék. :(
2013. aug. 23. 10:56
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

atyaúristen :[]


nem azaz a lényeg, mit szeretnél, hanem hogy mire vagy képes. én szeretnék egy privát szigetet egy luxusházzal és jachttal. na és akkor mi? az meg, hogy a nőknek nem tetszel.. nyilván a hetero nőknek nem...

2013. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
#12 Pont ez az. Lehet, hogy csak azért nem érdekelnek a férfiak, mert nem vagyok rá képes, hogy valamelyikük is tetszen, és ezért lehet, hogy ez az egész az én hibám és igazából nem is vagyok leszbikus, csak nem próbálkozok eléggé.
2013. aug. 23. 13:20
 14/36 anonim ***** válasza:
78%
uram atyám... esküszöm kb depressziós lettem ahogy olvastam amiket írsz. fordulj pszichológushoz.
2013. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
76%
tehát szerinted akarat kérdése, hogy valakihez vonzódunk e vagy sem. jól van fiam, leülhetsz, egyes.
2013. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon azt érzem, hogy te egyáltalán nem fogd fel azt, amit írnak a kommentelők. Nem sértésből írom ezt, de párszor lefordultam a székről a válaszaidat olvasva. Azt feljtsd el, hogy keresel egy kevésbé szőrös srácot... attól még ő nem lesz lány és nem leszel vele boldog. Nem vagyok a pszichológusok híve, eddig mindig sikerült egyedül kilábalnom a problémáimból, de neked lehet, hogy segítséget kéne kérned, mert hosszútávon ilyen felfogással megfosztod magadat a boldogságtól.
2013. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
A saját életedet jogod van elszúrni, de egy másik emberét, aki őszintén szeretne, nincs. Ahogy a szüleidnek sincs megmondani, mit érezz és hogyan élj.
2013. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Értem amiket írtatok, de én nem akarok leszbikus lenni és nem akarok így érezni, ha meglátok egy nőt aki tetszik. Nem tudom mit csináljak.

A negatív/sértő hozzászólókról meg...számíottam rá, mert ilyen ez az oldal és a magyarok többsége is, de legalább kaptam pár normális választ is.

2013. aug. 23. 18:47
 19/36 A kérdező kommentje:

Van olyan akinek ez sikerült? Aki letudta valamennyire győzni ezt az érzést és férhez ment, gyereke született, stb.?

Rosszul vagyok magamtól és attól amilyen nők tetszenek. A családom undorítónak gondolná őket és engem is. És az is vagyok amiért inkább ezeket a nőket választanám akármilyen tökéletes férfi helyett. :(

Nem tehetek róla, hogy ilyen vagyok, de nem lehetne rajt változtatni? Valahogy megutálni őket és rábeszálni magam, hogy mennyivel jobb lenne ha eltudnék viselni egy férfit is?

2013. aug. 23. 19:07
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Előbb azon kellene változtatni, hogy ennyire függj mások elvárásaitól. Legalább könnyebben eldönthetnéd, tényleg neked van-e bajod a szexualitásoddal, vagy a környezetednek akarsz megfelelni.
2013. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!