Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem is tudom, hogy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is tudom, hogy tényleg leszbikus vagyok-e? Biztosan nem tudnék férfiakhoz vonzódni?

Figyelt kérdés

Ha nagyon megerőltetném magam és megpróbálnám lehet hogy sikerülne. Nem akarok leszbikus lenni, mert én nem lehetek az. Attól még hogy csak nőkre gondolok, hozzájuk vonzódok, még nem kell azt jelentenie hogy az is vagyok. Lehet hogy csak azért van ez az egész, mert mindig is féltem, hogy az vagyok és mert nem akartam az lenni, és most 21 éves koromra mégis leszbikus lettem.


Lehet, hogy az én hibám hogy nem tudok a férfiakhoz vonzódni, mert nem tudom hogy kell. Mit kellene éreznem? Hogy kellene rájuk gondolnom? Sok leszbikus nőnek volt kapcsolata férfival és letudtak velük feküdni. Tudom is hogy vannak férfiak akiknek tetszenék, csak valahogy elkéne őket viselnem. Mennyire lehet nehéz? :I Miért undorodok magamtól ennyire? Mindig is úgy éreztem be kell bizonyítanom, hogy tudnak érdekelni a fiúk. Ha nem lenne ennyire visszataszító a gondolat, hogy egy férfi hozzám ér vagy csak rám néz, egy házasság + gyerek erejéig ki is tudnám bírni...és akkor mindenki békén hagyna. Magamnak is és másoknak is bebizonyítanám, hogy képes vagyok rá ha nagyon akarom. De eddig sem tudtam elviselni egy férfit sem.


Hogyan kellene rájuk gondolnom? Lehet, hogy egy lányosabb, szőrtelen fiatalabb fiút még kibírnék, ha nagyon úgy nézne ki mint egy nő? Soha nem értettem, hogy csinálja a többi nő...és látszólag még élvezik is és jól érzik magukat a férfiakkal. Én miért nem tudom?


(Szivélyes Szirén - vagy valami hasonló nevű, akinek már nem publikus a neve - legyen szíves erre a kérdésemre ne válaszoljon...és hasonló jót akarók sem.)



2013. aug. 22. 15:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Értem hogy erőltetve nem megy a férfiakhoz való vonzódás, de egyet mondj meg nekem. Miért tiltakozol ennyire az ellen hogy netán leszbikus vagy ? Miért mondod hogy TE nem lehetsz az ? Szerintem ebben semmi baj nincs , vagy családi dolgok miatt ?
2013. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
#1 Mert ez az egy dolog az amiben sosem leszek elég jó, egyáltalán nem megy és soha nem is ment. Kb. 7 éves korom óta mindig azt éreztem, hogy velem valami baj van amiért nem vagyok teljesen olyan mint a többi lány és tudtam hogy ezt elkell titkolnom. Lehet, hogy csak nem próbálkozok eléggé, hogy nem akarom eléggé és azért nem tudnak tetszeni. De nem is tudom mit kéne éreznem...
2013. aug. 22. 16:11
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy erőlködve kibírni a párodat, hanem olyannal összejönni, akit szeretsz, akár egy másik lánnyal is.
2013. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te leszbikus vagy.

Ha nem vonzanak a férfiak egy kicsit sem,akkor az vagy.

De ne éld meg tragédiaként,ez nem "baj" :)

Ettől még nem vagy selejt.

2013. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Leszbikus vagy, ezen sehogy sem fogsz tudni változtatni, undorodsz a férfiaktól és az érintésüktől, ezen nincs is mit ragozni. Inkább azon agyalj hogyan fogadd el így magad. A többi lánynak azért megy, mert ők heterók, ők ösztönösen vonzódnak a férfiakhoz, nemhogy nem undorodnak, de egyenesen kívánják a nekik tetsző férfi érintését. Ilyen egyszerű ez.

26F

2013. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
76%
Még mindig nem tudom elhinni, hogy hogy lehet valaki ennyire zavarodott... Többet nem is írok, mert a legutóbbi ugyan ilyen kérdésednél már válaszoltam.
2013. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
#6 ??? Megnéztem, és eddig egyetlen egy kérdésemnél sem láttam a neved...
2013. aug. 22. 18:30
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
te nem csak, hogy leszbikus vagy, hanem súlyos önelfogadási problémákkal is küszködsz. még az előbbi nem betegség, az utóbbi igen. javaslom hozzáértő pszichológus felkeresését. esetleg még szenvedhetsz magaddal 10 évet, mielőtt rájössz, hogy jobb boldognak lenni, mint boldogtalannak.
2013. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Ciana ***** válasza:
100%

"Nem akarok leszbikus lenni, mert én nem lehetek az. Attól még hogy csak nőkre gondolok, hozzájuk vonzódok, még nem kell azt jelentenie hogy az is vagyok."

Én még itt nevettem, de aztán tovább olvastam.

Drága Kérdező, próbáld meg elfogadni, hogy nem minden mások véleménye. Én ezt már általánosban megtanultam, mikor folyamatosan ki voltam taszítva, csak azért, mert nem voltam olyan szép, lányos, és utáltam a hazugságokat és a csalást :'D

Azóta (nem egoistaságból) szebb lettem, többet törődök magammal, sőt, barátságosabb is lettem, de ugyanaz az ember vagyok, csak rájöttem, hogy leszbikus is vagyok. Nem mindenki fogadja el, de az a lényeg, hogy magad elfogadd. Az a lényeg :'D Igen, lehet nem lesz gyereked egykönnyen, lehet nem lesz annyi barátod se. De boldogabb leszel, mert nem "hamis" életet élsz. : )

Nem a férfiak körül forog minden ;) :D (Nekem is sok fiú barátom van, semmi félreértés :D)

2013. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem mit nem értesz azon hogy hogyan vonzódj a férfiakhoz o.O Hát egyszerűen kívánod őket érted a testüket a kisugárzásukat ennyi. Ez nem úgy megy hogy ha nagyon akarom akkor nem leszek meleg. Ha a nők vonzanak, megnézed őket az utcán esetleg a nőkről fantáziálgatsz akkor leszbikus vagy. Ha a férfiakhoz nem vonz semmi akkor homoszexuális vagy.
2013. aug. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!