Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez jelent valamit szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit szerintetek?

Figyelt kérdés
21 éves biszex srác vagyok és van egy 18 éves haverom, akit 2 éve ismerek. Nagyon jóban vagyunk, többször is aludt már nálam. Ő nem tud a ferde hajlamomról, csak sejt valamit. Hetero a srác (legalábbis eddig ez jött le), viszont amikor elkezdem simogatni a hasát vagy melleit (kis izmos fiúról van szó) szó nélkül eltűri. Vagy például ha nincs ott senki, akkor a kezét is foghatom. Bár látszik hogy zavarban van, mégis hagyja, csak néha mondja hogy "Te mit csinálsz?", és olyankor nevetünk egyet. Szerintetek ez normális hetero fiúnál? Vagy utal valamire? Kort, nemet és szexuális beállítottságot kérnék a válaszadóktól.

2013. jún. 26. 00:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
semmi buzulás
2013. jún. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezazz! Megtaláltad végre a párod Te is!

Ámen.

2013. jún. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Normális válaszadók esetleg? :)
2013. jún. 26. 00:49
 4/12 Lakatos Facebook ***** válasza:
100%
jóhogy jelent! Egy hetero srác, ha ilyeneket vállalnál vele minimum leköpne, tehát gondolom azt várja, hogy nyíltabban bepróbálkozz nála, mert lehet még kellemetlennek érzi, hogy ő más, ezért nem mer ő közeledni. Mindenképp a tettek mezejére kell lépned!Szerintem érdemes :D
2013. jún. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem benne is van bi hajlam, ha legközelebb ilyen lesz adj egy puszit a hasára vagy a nyakára, és figyeld hogy hogyan reagál. vagy ha úgyérzed megbízhatsz benne mond el neki hogy bi vagy. Sok sikert! Majd írj ha van valami fejlemény :) 22L hetero
2013. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

beszélj vele egyértelműen

majd írd le mi lett belőle :D

kíváncsi vagyok ez alapján mi lesz

2013. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
te érzed hogy poénkodtok vagy ez ilyen intimebb közeledés...nem vagyok ott..sajnos:DD
2013. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
vagy nem 100% hetero, vagy pedig egyszerűen képtelen megmondani hogy 'hagyjál békén te kötsög' Egy rendes hetero letörte volna a kezed ha ilyet csinálsz neki. 22/buz| f
2013. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Alakul a dolog
2013. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

18éves kisfiú,ez nála nem jelent semit,esetleg kíváncsi és enged ezt-azt,de nem lehet ebből következtetni.

simizd lejjeb és adj neki puszit-ha engedi akkor van benne hajlam.

2013. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!