Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy heteró pasi megengedi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy heteró pasi megengedi, hogy orálisan kielégítse egy srác, attól még heteró marad?

Figyelt kérdés

Ha viszonzás nélkül,egyszer puszta kíváncsiságból megengedi,akkor meleg lesz,vagy bi?


Szerintem kizárt.

Elmondom miért!


Ha én egyszer elszívok egy száll cigarettát,utána mondhatják rám,hogy dohányos vagyok?

Ha iszom egy pohár bort,mert kíváncsi vagyok az ízére,akkor ezentúl alkoholista leszek?

Ha fiatal vagyok,és kíváncsiságból 1x elszívok egy füves cigit,ezentúl drogos leszek?


Olvasgattam ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__44..


És sokan hasonló véleménnyel vannak (természetesen) mint én.Persze az intelligensebb válaszolók.....



2013. jún. 20. 12:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Van erről egy vicc.


két fickó beszélget.


- te, szopjuk le egymást!

- most b*zik lettünk?

- azt nem tudom, de hogy kvittek, az biztos


egyébként meg:


[link]


Egyébiránt meg egy hetero ember nem fog szexuálisan megkívánni egy azonos neműt

2013. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
69%
Szexuálisan nem, de itt csak az oralitásról van szó. :D Egy olyan sztorit hallottam, fiú kolikból, a srácot otthagyta a nője, és nem tudott a f@_szára húzni 2 hónapja egy nőt sem, ezért (persze megbeszélés alapján) az egyik meleg srácot szájba rakta :D (jah ez titok azért név nélkül írom) Am meg gondoljatok bele: BÖRTÖN. Ott nincs más lehetőség, akkor fel kell hogy álljon, akárkibe teszik... durvvaaaaa :)
2013. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
58%

Egyszer kíváncsiságból kipróbáltad,szerintem rendben van.

Akkor lennél bi, ha rednszeresen csinálnád fiúkkal ÉS lányokkal.

2013. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
55%

Ez így van utolsó!


A százalékodból ítélve te hasznosabb válaszokat adsz,szóval köszönöm,ha 1x kipróbálom,nyilván nem leszek biszex.....csak tudod sokan korlátolt aggyal nem fogják fel :D

rengeteg heteró van,aki megnyalta már a sót.....

2013. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!