Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, hogy ne ragadjanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne ragadjanak rám a nők? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
26/F vagyok és meleg. Csak ebben a hónapban már 2 lány próbált randira hívni, ebből az egyik a kolléganőm. Az igazságot, miszerint nem a lányokat szeretem, még nem akarom nyilvánosságra hozni. Szerintem nem vagyok olyan túl jó pasi, bár sokak szerint igen. Szóval mit tegyek?

2013. jún. 14. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
b*zisan nézel ki, mert b*zi vagy, és a mai nők a b*zikra buknak. Ne legyél b*zi --> nem fognak rád tapadni a nők
2013. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Az igazat megvallva,azt észre vették,hogy nem tepersz a csajokért,és az +ba be jön nekik.Ismerem a nőket...

Ha közhírré teszed,hogy a másik csapatban járszol,abba maradnak a felkérések.

2013. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk mondhatnád azt, hogy:

Volt egy barátnőd, akiben nagyot csalódtál, és egyenlőre nem szeretnél újat, boldog és teljes életet élsz így is.

Az meg, hogy általánosságban ne legyél vonzó sok nő számára, úgy tűnik megoldhatónak, ha mondjuk nem fürdesz egy két hétig:D Ha akarsz, próbálj meg változtatni az öltözködéseden, vagy vmi hasonló.

Elsőnek meg ment a plusz az analógiáért, behaltam :DDDD

2013. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem, miért kell kifogásokat keresni, miért nem elég egyszerűen nemet mondani...
2013. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
1-es ez hülyeség, én is ilyen b.zisan nézek ki, alacsony, sovány, kisfiús arcú vagyok mégis a sok lány rondának nevezett már.
2013. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én sem igazán miért nem lehet tényleg nemet mondani?

most ezen miért kell annyit filózni? :D


senkivel sem kötelező randiznod ha nem akarsz

"bocs van bnőm!"

és ennyi

nem kell megindokolnod,hogy de ez és az a helyzet,fényképet biztos nem fognak kérni, hogy "bocs nem hiszem el hogy van bnőd,tuti meleg vagy,mutass képet!"


sztem simán el lehet intézni

nekem van bnőm,de elég sok nő a társaságomban egyértelmű jelet ad nekem,hogy szeretnének randizni....ilyenkor megmondom,hogy van bnőm,és ennyi....nem erőszakolnak meg :D

2013. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még barátnővel sem muszáj takarózni. Akinek nincs, az sem feltétlenül kapcsolatfüggő, vagy nem vonzódik akárkihez.
2013. jún. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Béla211 ***** válasza:
100%
Szerintem elég ha mindennap fokhagymát eszel egy idő utána az izzadságod is fokhagyma szagú lesz:)
2013. jún. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

6-os


milyen jeleket kapsz, elárulod? Mondj már egy-két példát, légyszi.

2013. jún. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!