Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy heteró pasi megengedi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy heteró pasi megengedi, hogy orálisan kielégítse egy srác, attól még heteró marad?

Figyelt kérdés

Ha viszonzás nélkül,egyszer puszta kíváncsiságból megengedi,akkor meleg lesz,vagy bi?


Szerintem kizárt.

Elmondom miért!


Ha én egyszer elszívok egy száll cigarettát,utána mondhatják rám,hogy dohányos vagyok?

Ha iszom egy pohár bort,mert kíváncsi vagyok az ízére,akkor ezentúl alkoholista leszek?

Ha fiatal vagyok,és kíváncsiságból 1x elszívok egy füves cigit,ezentúl drogos leszek?


Olvasgattam ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__44..


És sokan hasonló véleménnyel vannak (természetesen) mint én.Persze az intelligensebb válaszolók.....



2013. jún. 20. 12:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

érdekes 75-ös

a linkel kérdésben a többség (akik igencsak fel lettek pontozva,sztem nem ok nélkül)nem így gondolkodik :D


Szerintem nem pár ember véleménye a mérvadó.....

2013. jún. 20. 13:07
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy szerintem,hogy mit írnak a kérdésben (többnyire bi,meg meleg válaszolók) :DDD

Az a mérvadó,hogy egy olyan válaszra alapozol,aki jártas a témában?


Ha én pl közvélemény kutatást végzek,hogy mennyire elfogadottak a biszex,és a meleg pasik,nem bi,és meleg pasikat kérdezek meg :DDD

nem?

2013. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem pár ember véleménye a mérvadó? Akkor minek írtad ki a kérdést?

És nincs igazad, a pia, a cigi, a drog azért véletlen sem olyan mint a buz.ulás :D Nem maradtsz heteró mert nem is voltál az, minimum bi vagy ez nem is kérdés, egy full heteronak nem jut ilyen eszébe.

2013. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%
rattyant dolgokra rattyant ember kivancsi rattyant dolgokat rattyant emberek csinalnak
2013. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a cigis gondolatok egyébként Feldmár Andrástól származnak...

Hogy a kérdésre is válaszoljak, a mi (férfiak) esetünkben aki ilyet enged, az minimum bi, a nőknél előfordul, hogy kíváncsiságból smárolnak nővel, vagy hogy húzzák a kanok agyát, de olyat még nem hallottam, hogy egy hetero fiú/férfi kíváncsiságból leszopott volna valakit.

2013. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az tetszik az emberekben, hogy mindent úgy elítélnek, hogy csak na. De azért otthon a barátnőjét csak seggbe szeretné... Ha hetero miért is?

Amúgy én is heteronak érzem magam, de bevallom volt már, hogy filóztam rajta, hogy kipróbálnám egy fiatal sráccal én is, hisz a fene tudja mit nyújthatna. Igaz én a szex terén régóta keresek új élményeket. Így lehet ez is. Azonban sajna nem sok új van amit próbáltam. Ha fiúval kipróbálnám is kérdés, hogy honnan találnék, stb.

2013. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
66%
Kedves utolsó, "ha hetero miért is?" - Az miért kérdőjelezi meg, hogy valaki hetero-e, hogy szeretne análba dugni egy NŐT?
2013. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

Igen utolsó,ezt én sem értem?

Miért is baj,ha szereti a bnőjével az anált?

Ha homo,bi hajlama lenne,eleve nem nővel csinálná......


Amúgy én nem ítélek el semmit,de azért ha vki baromságokat állít,azt nem szeressem.....


Téged is érdekel,nem taszít,tovább megyek,a hozzászólásod alapján együtt érzel a melegekkel,és /vagy a biszex pasikkal,tehát a hülyének is tiszta,hogy egy kis bi hajlam valszeg beléd is szorult......

2013. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"kipróbálnám egy fiatal sráccal én is"


Tehát azért neked sem mindegy,hogy egy fiatal,helyes srác,vagy egy tök átlagos 30-as,40-es pasi pl......


Ergó?


Csak számítana,hogy szexuálisan gerjedsz e az illetőre,szóval lehet hogy te habi heterónak vallod magad,viszont más kérdés hogy nem vagy az :D

2013. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez most olyan dolog, hogy egy full meleg srácnak meg eszébe nem jutna, hogy nővel próbáljon ki bármit is... Ez most ugyanolyan, csak hetero oldalról... Egy full hetero fejében meg sem fordulna milyen ha egy srác szopja le... Ilyen egyszerű...

Ez az egész kérdés amit te is kiírtál azért téma sok helyen, mert azok a "heterók", akik már próbálták fiúval is, szeretnék elhitetni magukkal, hogy ők továbbra is heterók.. Pedig full hetero az aki kizárólag ellenkező nemmel tud bármit is elképzelni. Kinsey jól kielemezte ezt a témát egyébként. Rájött, hogy ez az egész százalékokkal nagyon jól kifejezhető. Aki már próbálta a saját nemével az nem 100% os hetero... akkor sem ha nem élvezte, hisz mégis rászánta magát, tehát izgatta milyen lehet pasival....

2013. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!