Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy heteró pasi megengedi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy heteró pasi megengedi, hogy orálisan kielégítse egy srác, attól még heteró marad?

Figyelt kérdés

Ha viszonzás nélkül,egyszer puszta kíváncsiságból megengedi,akkor meleg lesz,vagy bi?


Szerintem kizárt.

Elmondom miért!


Ha én egyszer elszívok egy száll cigarettát,utána mondhatják rám,hogy dohányos vagyok?

Ha iszom egy pohár bort,mert kíváncsi vagyok az ízére,akkor ezentúl alkoholista leszek?

Ha fiatal vagyok,és kíváncsiságból 1x elszívok egy füves cigit,ezentúl drogos leszek?


Olvasgattam ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__44..


És sokan hasonló véleménnyel vannak (természetesen) mint én.Persze az intelligensebb válaszolók.....



2013. jún. 20. 12:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az igazi heteró,aki csak a saját nemével tudja elképzelni a szexet.....
2013. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Szóval az neked az intelligens aki azonos állásponton van veled :) Vicces. Egyébként én hetero vagyok és nem vagyok rá kíváncsi, hogy tud szopni egy pasi van bőven elég nő a világon akik csinálhatják miért próbálkoznék olyannal akitől felfordulna a gyomrom? Szóval a heteroság nálam ez, hogy egyáltalán nem érdekel semmi pasival sőt viszolygok tőle. Aztán aki meg csak "kíváncsi" az hitegesse magát az akkor is biszex hajlamú ha tetszik ha nem. 23/F
2013. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

első válaszoló. mióta heteró aki csak a saját nemével tudja elképzelni a szexet?????

pont h aki a saját nemével tudja elképzelni az csatak buz.i

2013. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A teljesen hetero ember teljesen elzárkózik attól,hogy kielégítse egy vele azonos nemű egyén.(lehet az nő,vagy férfi)
2013. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"Szóval az neked az intelligens aki azonos állásponton van veled :) Vicces"


Sajnos nem vicces :)

Stílus alapján ítélem meg.....nyilván egy "hulye buz. vagy ba+" válasz nem vall vmi magas intelligenciára! :D

De azt hittem ez egyértelmű,lehet csak nekem.....

2013. jún. 20. 12:36
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok,kissé komás :D sokat dolgoztam

akarom mondani,aki csak az ellenkező nemmel......

2013. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
egy abszolút hetero ember még a ennek a gondolatától is idegenkedik. Ha Te nem akkor vannak biszexuális hajlamaid ami nem baj, és ettől még nem vagy meleg, de teljesen hetero sem.....
2013. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


Tök mindegy,hogy viszonzás nélkül pl hagyod,hogy egy másik srác lepippantson,biszex leszel!


Mert egy heteró el sem jutna odáig,hogy megengedje,nem állna fel neki egy másik férfira.....ehhez kell biszex hajlam,legalább...

2013. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%
1. válaszoló , megnyugodtam :D , azt hittem te is hasonló nemi identitással küszködsz mint a kedves kérdező
2013. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem! :D


És mindennél jobban utálom,mikor a melegek be akarják maguknak,meg másnak mesélni,hogy mindenki kapható a homokozásra,persze!

Akinek van hozzá hajlama,az nyilván kapható,de ez esetben semmiképp sem heteróról beszélünk.....

Most ez olyan,mintha én akarnám megmagyarázni,hogy pl sok meleg bele tudna menni abba,hogy egy nő viszonzás nélkül kielégíti őket orálisan,viszont el sem jutnánk odáig,mert pont azért melegek,mert nőkkel nem élvezik,egy heteró is azért heteró,mert férfival nem élvezné,az ellenkező nemhez vonzódik......

2013. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!