Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik 30 év fölött veszítették...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 30 év fölött veszítették el a szüzességüket, hogyan történt meg?

Figyelt kérdés

1. Akik 30 év fölött veszítették el a szüzességüket, hogyan történt meg?

2. Szerettétek volna, ha hamarabb megtörténik?

3. Milyen ok(ai) volt(ak), hogy nem történt meg korábban?



#szüzesség #első szex #szüzesség elvesztése #szüzesség elvesztése későn #első szex későn
ma 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Most vagyon 31. Hát bebaszott volna ha eddig vártam volna. Hatalmas életképtelenségre utal ha 30-ig nem történt semmi. Vagy valami nagyon jó magyarázat kell helyette.
ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Ha max. 25 éves korig nem történik meg, - nem számít ki mit mond vagy gondol -, el kell menni prostihoz. Ad egy kis önbizalmat addig, amíg „helyre áll a világ rendje”.
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Szokásos esti kocogás közben egy férfi ugrott elém, berántott a bokorba és magáévá tett.
ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
3: Sérültél?
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Feltételezem, hogy vannak emberek, akik pl: gyerekkori trauma miatt vagy a szülők kárt okoztak az életükben, ami miatt később valósulnak meg dolgok az életükben. Érdekel, hogy vannak-e itt ilyen emberek, hogyan oldották meg.
ma 16:25
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
5: Felnőttem és közben rendbe hoztam magam.
ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6: Mi történt, mi(ke)t kellett rendbe hozni?
ma 16:47
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

7: Öngyilkossági kísérletbe hajszoltak. Pl


De ennyit rólam.

ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8: - nárcisztikus szüleid voltak? vagy rosszabb?

- Ha jól értem, akkor sikerült túllendülni rajta, akkor a szex is része az életednek már?

ma 16:59
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
9: Egy hónapja házasodtam.
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!