Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik nem a szerelmükkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem a szerelmükkel veszitettek el a szüzességüket, megbántátok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és bár szűz, de már nagyon igénylem a szexet. Eddig mindig vártam arra a srácra, aki a barátom lesz és szerelmesek leszünk majd vele vesztem el stb... Viszont sose éreztem egyik sráccal sem azt, hogy ő lenne az. Beszélgettem erről a témáról az egyik fiú barátommal, aki úgymond felajánlotta, hogy elveszi a szüzességem. Igazából évek óta jóban vagyunk, mindketten szinglik,vonzódok is hozzá. Egyszeri alkalom lenne csak.

Akik jártak hasonló cipőben, ti megbántátok, hogy nem szerelemből volt?


2019. ápr. 6. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
én pasiként megbántam. nem tudom, hogy te megbánnád-e. nem vagyunk egyformák. mindenesetre szerintem csak azért ne feküdj le valakivel mert na jól van mostmár illene elveszíteni!! hova sietsz? :D ez nem egy verseny.. van különbség aközött, hogy megvan a kémia és kívánod őt mint férfit és van különbség aközött, hogy hát egy fene.. végülis már régóta ismerem, szinglik vagyunk.. miért ne?
2019. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem, de nem is volt egy nagy szám,konkrétan az illető nem is tudta, h még szűz voltam. Nem fâjt, nem vérzett, csak feszített.. de az is igaz, h a legelső, ritkán szokott jó lenni. Azt gondolom, ha szerelemből csinálod, az sem feltétlen garancia arra, h a legelső igazán jó lesz. Ha kívánod a szexet, menj bele nyugodtan, de ne számíts óriási élvezetre.
2019. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
61%
Nem bántam meg, egy haverommal veszítettem el azóta is jót mosolygunk rajta :).
2019. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Írj rám és beszélgethetünk privátban.
2019. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Szia. Nekem is írhatsz nyugodtan. :)
2019. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megbántam azt h azzal veszítettem el,akivel, és mások hatására.. ez van :D
2019. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy szerelmem volt, hogy én szerettem őt. Viszont nem voltunk együtt, csak barátok voltunk. Én nem bántam meg. Nem volt jó, egyszeri alkalom volt, és már nem vagyunk barátok (nem emiatt, egyszerűen eltávolodtunk egymástól, meg külföldre költözött), de mégse bántam meg. Lehet, azért, mert ha nem vele veszítettem volna el, akkor nagyon valószínűleg az utána lévővel, akibe nagyon beleszerettem, és elhitette velem, hogy többet akar, de csak kihasznált. Inkább egy régi haverom, mint egy ilyen ember.
2019. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"úgymond felajánlotta, hogy elveszi a szüzességem. "

Milyen nagylelkű?


"Egyszeri alkalom lenne csak."

És utána mi lesz? Mit gondolsz így működik a dolog? Ha rossz, akkor negatívan befolyásolja a további életed, ha jó, akkor meg hiányozni fog. És beleszeretsz? Ő meg csak dugni akar.. Nincs garancia, hogy közben vigyáz rád, és nem is igazi barát, aki ilyet felajánl, mert ha fontos lennél neki, akkor hagyná, hogy kapcsolatban történjen meg.

2019. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!