Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a férfiak idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak idősebb korban hogyan leplezik a nők előtt a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Amennyi 25+ éves szűz srác írásait olvasni biztosan hazudnak erről a majdani nőnek. Elég meredek lenne egy ilyen férfitól a még sohasem szexeltem mondat.
2019. jan. 2. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Bátortalan a srác... ügyetlen kissé...
2019. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt leplezni nem lehet...
2019. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Most miért?

Legalább nem fűvel fával csinálja

2019. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem nehéz leplezni, ha bénázol mondhatod azt, hogy régen voltál nővel, és kiestél a gyakorlatból, vagy hogy nincs nagy tapasztalatod, mert az előző nőid bigottak voltak. :D


Amúgy a nők tehetnek mindenről, mert hiába jön be nekik mondjuk a delikvens, ha kiderül, hogy nem volt még nővel, akkor már selejtes vagy, hiába előtte meg még semmi baja nem volt veled. Röhej. A nők durván tárgyiasítják a férfiakat, legtöbbjüknek csak egy termék vagy. Ha nem voltál még nővel, az azt jelenti, hogy nem kellettél senkinek, ergo neki sem kellesz, mert miért választana olyat, aki senkinek sem kell. Nők...

2019. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Közlöm velük hogy szűz vagyok és ez nem fog elmúlni hiába húzzál le a bugyijukat.
2019. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vagy őszinte vagy, ha érzed hogy a nő nem túl felszínes és megértő, van közöttetek bizalom.

Ha nem akarod bevallani mert szégyenled stb, akkor max arra fog gondolni, hogy nem sok nővel voltál. Nem mindenki casanova nehogy azt hidd. :D

2019. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám a tényt és ha én már nem lennék szűz, akkor "segítenék" neki. Mind a ketten jobban járnánk. :) Egy 14 éves lány.
2019. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sehogy
2019. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen veszítettem el fiúként, és titkoltam a partnerem előtt, csak utólag mondtam el neki. Szinte összevesztünk, mert nem hitte el... Szóval ha nem vagy full béna, és odafigyelsz, felkészülsz, akkor lehet leplezni. A korai magömlést meg ki lehet magyarázni valamivel, az nem csak szüzeknél fordul elő. Bár ha nem vagy béna a nőkhöz, akkor nem vagy 25+ évesen szűz ugye... Szóval kicsit nehéz kérdés ez.
2019. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én inkább őszintén megmondtam, és jól is tettem így utólag:) Nem volt semmi gáz, szerintem kicsit tetszett is neki. Mondjuk idősebb volt.
2019. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!