Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fenntartja-e a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenntartja-e a szexuális vonzerőt a külön hálószoba?

Figyelt kérdés
Vagy ellenkezőleg ez a vágy gyilkosa, egy hosszabb ideje tartó kapcsolatban?

ma 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
A vágy gyilkosa, a végjáték kezdete. Saját tapasztalat.
ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
El nem tudom képzelni, hogy hatna ez potitívan.
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A vég kezdete...
ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Ez szánalmas keresztényi feltételezés
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nálam itt érne véget a kapcsolat.
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
El nem tudnám képzelni. A szüleim évtizedek óta külön szobában alszanak. Amióta én megszülettem (28 éve), semmi intimitás nincs köztük. Úgy élnek mint két lakótárs. Én szeretem, ha a férjem ott fekszik mellettem. Esténként ágyban fekve szoktunk még beszélgetni alvás előtt. Vagy van, amikor csak összebújva fekszünk. Hiányoznának mindkettőnknek ezek az összebújós, beszélgetős esték. Sőt, sokszor ezekből lesz szex. El nem tudnám képzelni, hogy tőle külön aludjak. Elhidegülnénk egymástól…
ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk a szexuális életünkben nem volt változás. Viszont a feleségem azóta kipihenten ébred, mióta külön alszunk.

De én alvás közben beszélek, kiabálok, csapkodok, horkolok.

ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Sokkal jobb külön! Néha együtt alszunk de az ritka. Azóta jobb az életünk.
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

A vég kezdete! Az éjszakai közös összebújás, az együtt ébredés, a reggeli csók, ölelés nagyon sokat dob hozzá az intimitáshoz - ami NEM csak a szexből áll, hanem a mindennapi figyelmességek (hogy fontos neked a másik), az apró érintések sorozatából!

Az egyetlen kivétel a #7-es által is írt eset, amikor a nyugodt pihenéshez muszáj. Olyankor viszont különösen fontos még nagyobb hangsúlyt fektetni a közös meghitt pillanatokra.

ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Sokkal jobban alszunk és a szex is sokkal jobb azóta. Lehet nem mindenkinek való de én csak ajánlani tudom.
ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!