Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnánk megoldani ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk megoldani ezt a hálószobai problémát, egyáltalán fel sem hozza a témát?

Figyelt kérdés

Párom nem bírja az óvszert. 27 évesek vagyunk. Több oka is van, ami miatt nem kéne tablettát szednem, ezt a nőgyógyászom és az endokrinológusom sem javasolta (de nem a Leiden-mutáció miatt).


Viszont ìgy nem tudom mit lehetne csinálni. Próbáltuk a megszakìtást, de az is nyilván kellemetlen neki. Nagyon nehezen megy el. A legelején nem ez volt a helyzet, 8 hónapja vagyunk együtt, 4 hónapja tapasztalok problémàkat és leginkább az óvszerre fogom. Persze olyan is volt, hogy nekem nem volt kedvem.


Arra nem akarok gondolni, hogy esetleg velem van a baj és engem nem kíván eléggé, vagy hogy béna lennék az ágyban. Maximálisan érzem rajta a vágyat és a lelkesedést mindig.


Csak valahogy akkor is beszélni kéne erről, mert tudom, ez egy férfi büszkeségét sérti, emiatt nem szívesen hozza fel, csak a megszakítás az nem védekezés.

2 napja is nagyon benne voltunk ebben a felelőtlen akcióban és ma reggel csináltam egy teljesen pozitìv LH-tesztet, mert este fürdéskor láttam a termékeny nyákot. Úgyhogy most aggódom is.


De ha nem mondja el, hogy az óvszer-e a baj, velem van-e baj, vagy tényleg retteg hogy teherbe ejt és ez csökkenti a teljesítményét... akkor végképp nem tudom, hogyan segíthetek.



ápr. 9. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak hormonmentes pesszáriumok, amik 95 százalék körüli biztonságúak.

Mellé ha késik a menzesz akkor terhességi teszt, aztán gyógyszeres elhajtás.

Egy 5-6 hetes magzat még csak akkora mint egy almamag.

ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem lennék képes elvetetni. Csak sanszos, hogy nem sok támogatást kapnék, meg ilyenkor mindig a nő van letolva, hogy "direkt úgy intézte", "tudnia kellett volna, mikor van veszélyes napokon", sajnos neki ilyen a hozzáállása, mert egy haverjának ikrei lettek abból hogy állítólag szedte a fogamzásgátlót a barátnője. :/ Úgyhogy én lennék a sz*r valószínű.
ápr. 9. 10:10
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Tehát összegezzük: nem akar a fogamzásgátlással törődni, mert nem szereti a gumit, de ha terhes leszel, akkor nem támogat? Mégis miért vagy egy ilyen önző KISFIÚVAL?

Keress egy normális FÉRFIT, hidd el, vannak bőven akiknek természetes dolog a normális védekezés.

Ha minden nő kitenné az szűrét az ilyen parasztoknak, rövid úton kihalnának.

ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem 3#, rosszul öszegezted.

Nem mondta a ferfi, hogy baja lenne az óvszerrel.

A kérdező hiszi azt, hogy az óvszer az oka, hogy nem tud elélvezni. És nem meri felhozni a témát.

ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elég gyakran előfordult hogy felvette, aztán levette, emiatt gondolom. :/
ápr. 9. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csakis kommunikációvsl.

Mi nem vagyunk ő, csak ő tudja, hogy miről mit gondol, mi a baja, nem létezik, hogy nem tudjátok megbeszélni közösen.

ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyeld, mikor vagy félidőben, és akkor egy hétre v. másfél hétre hagyjátok ki a szexet.
ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na megbeszéltem vele, hogy tudja már mikor kell gumit húzni, máskor amúgy (főleg menzesz előtt) a csomó PMS tünetből tudom hogy nincsen már veszélyes zóna, akkor nem baj, ha csak megszakítás van
ápr. 10. 21:20
 9/9 Oldfire ***** válasza:
74%
Nem veled van a baj, hanem a pároddal. Aki mindenre hívatkozik csak ne legyen neki kényelmetlen, az egy egoista pöcs.
ápr. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!