Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, hogyan élnétek meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hogyan élnétek meg a dominanciátokat (szadizmusotokat), egy sportos, izmos férfin a háloszobában, akihez erõ kell, hogy leuraljatok?

Figyelt kérdés

#szadizmus #femdom #Nõi dominancia
szept. 6. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kikötözném. Külön izgató ebben, hogy én meg 50 kg sem vagyok, bár én nem szeretek szadizni :D
szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már tisztáztam az elején, hogy az ágyban dominánsabb vagyok, szeretem, ha nekem van szolgám az ágyban. Eleinte próbálkozott leuralni, de akkor bevetettem játékokat, erényövet, megkötöztem, stb... Azóta sokkal inkább visszavett mindenből, kezd betörni.
szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Utolsó ha akarná simán megszoptatna, megkúrna meg pirosra verné a popsidat :) csak nyilván mentálisan rendelődik alá.
szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#3: Akkor legközelebb én is megcsinálnám ugyanezt vele, amikor ki van kötözve. Pedig nem akarja, szűz a popsija. Tudja ő is ezt.
szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De itt pont az a lényeg csak akkor tudod kikötözni ha hagyja is.
szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Milyen erő? Szilánkosra lehet törni az orrcsontját egy gyanútlan pillanatban kalapáccsal, mire észhez tér addig meg lehet kötözni, és jöhet a metszőolló is. Ha nincs, akkor kalapáccsal is ki lehet szinezni a 20 körmét tartós lilára....
szept. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Idióta. Aférfi meg sinálja ezt eszköz nélkül meg anélkül hogy kárt tegyen egy nőben.
szept. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Milyen férfi te szerencsétlen ? Nincsenek már férfiak! Legalábbis, igen ritka. Az állomány fele hímringyó, a többi meg puha mint a szar, se a fizikai megterhelést nem bírják, sem a dugást, arról nem is beszélve, hogy fél analfabéta a többség, ahogy te sem tanultál meg írni....
szept. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Aztán amikor a 60 kilós roma gyerek félholtra verne meg megerőszakolna csak lesnél :D
szept. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gondolom fáj az igazság de addig örülj ameddig a puha pöcs "pasidat" kell csak szadizni mert engedi, nehogy szembe jöjjön a valóság egyszer
szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!