Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szopásnál jobban bejön az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopásnál jobban bejön az igényesebb csajoknak a full csupasz f*sz?

Figyelt kérdés

Általában mindig simára megcsinálom teljesen körülötte is meg persze a zacsit is.

A hétvégén fog cumizni egy csajszi így persze frissen rendbe tettem magam lent,főleg hogy ő még nem csinálta nekem így szeretném ha tetszene neki:)

A méretem viszont remélem nem lesz túl sok neki:S:)

Mostanában kevesebbet könnyítettem magamon,ez lehet hátrány vagy nem baj ha túl gyors leszek?

Nagyon szép csaj amúgy és tartok tőle ha túl jól csinálja akkor bajok lesznek,vagy ne foglalkozzak ezzel csak spontán legyek?


ma 18:53
 1/3 anonim válasza:
Légy spontán. Egyébként nekem a full csupasz tetszik.
ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne parázz! Lepippant, lenyeli, pihenés képp kinyalod, utána meg mehet egy(vagy több) kiadós qrás.
ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagizásnak szánod a méretre utalást ? Írd ki mekkora , had irigykedjünk mi aprópöcsüek .
ma 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!