Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb fiúk, tényleg bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb fiúk, tényleg bejön nektek a szőrös punci, vagy csak ez a srác volt kivétel?

Figyelt kérdés
Még nem szexeltem, de több kissebb nagyobb kalancsocskám volt fiúkkal. Már elég régóta borotválom lent, de valamiért most kb 2 hónapja nem foglalkoztam vele. Egyik nap suli után felmentem az egyik osztálytársamhoz (rég jóba vagyunk, nem számítottam semmire persze), de elkezdtünk csókolózni és kicsit felfedezni egymás testét. Nagyon szégyelltem magam amikor levettem a bugyit, de ő azt mondta, hogy semmi gond, szerinte nem ciki és hogy egyre több lány nem borotválja és nagyon sok fiúnak így jobban is tetszik. Na én eddig nem igazán ezeket hallottam. Most mi az igazság?

tegnap 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Az az igazság, hogy egyrészt ne legyél igénytelen, másrészt ha bejössz és soha nem szoktad leborotválni, akkor nekem is okés. Ami nem okés, ha igénytelen vagy, illetve ha elhanyagolod a kapcsolat elejéhez képest, azt sem nézem jó szemmel.


Neked kell tudnod neked hogyan kényelmesebb, lehet fazonra vágni, trimmelni, bikinivonalra igazítani, a lényeg az ápoltság és tisztaság.

tegnap 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Tizenévesen örültünk, ha bármilyen punci közelébe kerültünk, nemhogy finnyáskodni azon, hogy szőrös vagy nem. Punci és kész!
tegnap 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Van akinek mindegy csak punci legyen.


Én szeretem ha legalább fazon, vagy nullás gép, vagy csupasz.


ne egy elhanyagolt gyep legyen, vagy egy dzsungel

tegnap 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Azert van kulonbseg a szoros es a durvan szoros kozott. Ha a csiklo folott szoros oke. De a bikinivonalat mondjuk illik. Es en azt is elvarom hogy a huvelynel is le legyen.
tegnap 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Több ilyen osztálytárs kellene a világba.
tegnap 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aztán, miért vetted le bugyit? Csak úgy?
tegnap 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Vágd le géppel , alap nullás álláson . Az nem vág be ne pattog ki , hagyd meg a frizurát fent csíkban 3szegben stb . A nagyon bozontos mindenhol kiterjedő azért rossz mert simizni még oké be nyalni nem lehet mert szőrszál ... A nyári hőség jobban bírható .
tegnap 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Sokan csak azért hangoztatják, hogy a csupasz az jó, mert azt gondolják, ez a menő és tulajdonképpen el is hiszik. Ezért van az hogy sok fiatal leszólja a nem csupaszt.

valójában nem az a trendi, ha követ vki egy trendet, hanem ha ő maga csinál vmi trendi dolgot.

Nézzétek meg, amikor előjön egy híresség azzal, h szőrösen hagyja a hónalját, hirtelen sokan elkezdik követni...pedig nem trendi a mai világban, mégis sokan felaszabadultabban élik ezt meg, h végre van egy inspiráció, amivel önmagam lehetek és kitörhetek a szürkeségből.

A szőrös punci is ilyen, h igazából sok nőnek és férfinek is elege van már az erőltetett trendi csupaszításból és sokan kitörnének ebből.

Szóval a válasz röviden h igen, sokan vagyunk akiknek valójában ez tetszik, csak ehhez szükség van egy érettebb és lázadóbb gondolkodásmódra.

tegnap 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Kislány vigyázz, el ne hibázd......
tegnap 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Vágd fazonra,ki szereti a szőröset annak be jön a fazonra vágott is. Az szép és szexi.
tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!