Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok/nők akik hozzász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok/nők akik hozzászoktak, hogy minden aktusnál kivétel nélkül maguk izgatják a csiklójukat ők képtelenek elélvezni másképp? F.

Figyelt kérdés
(Eddig két "ilyen" párom volt azt hittem nem voltam elég nekik gondoltam sebaj ennyi volt, de újra meg újra akarják és nagyon ragaszkodnak...akkor most hogy van ez?)

2023. aug. 7. 14:00
1 2
 1/13 Suetonius ***** válasza:
100%
Vagy nagyon nehezen megy nekik. Ezt hívják csiklóorgazmusnak, a nők többsége így élvez el. Ez pedig csiklóizgatás nélkül nem megy. :)
2023. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
A nők 80 százalékának nincs hüvelyi orgazmusa. Ha téged ez zavar, hogy magukhoz nyúlnak akkor igen alacsony lehet a szexuális kultúrád.
2023. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
2 nőd volt eddig kérdező?
2023. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Suetonius ***** válasza:
100%
1#es vagyok: A kérdezőt szerintem az érdekli, hogy magára vegye-e ezt a jelenséget. A válasz: ne, nem kell, ez a része nem rajtad múlik. De attól még ne spórold ki a melót, dugd meg a lányt rendesen! ;)
2023. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyat, hogy zavar... Nem írtam olyat, hogy csak kettő nőm volt összesen... Teljesen mindegy, hogy zavar vagy sem a kérdés nem erről szólt... Teljesen mindegy hány nőm volt a kérdést tekintve irreleváns. Minden olyan infó ami egyértelműen kötekedéshez vagy személyeskedéshez szükségen nem adok meg.
2023. aug. 7. 14:26
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Az is lehet, hogy az a 2 lány volt őszinte és nem játszották meg, hogy elélveznek a mócsingodtól
2023. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
6osnak igaza van!
2023. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd lesz elegendő tapasztalatod rájössz, hogy bár ugyanaz a ffi vagy ugynaz a kukacod de:

Az egyik nő sikongatva élvez el, a másik élvezi de nincs orgazmusa, harmadik vagy nem érzi vagy nem számít neki, és lesz akinek alig bírod berakni fáj és nem tudsz egy jót kefelni vele. Ez a fenti 4 eset nagyon másképp hat a egónkra és az okos nő tudja, hogy a ffi legnagyobb erogén zónája az egója emiatt ha hisztis típus a férfi a legtöbb nő eljátsza neki az 1 esetet. Én minden partneremnek nagyon megköszöntem aki mert kérni ha azt, hogy először élvezzen el q számtól és utána behatolás vagy ha azt kérte ne tegyem be teljesen és csak finoman dugjam meg,mert a szúró érzés mindent elront... mindegyiknek külön hálás voltam mertek kérni mertek megmutatni mit szeretnek igazán

2023. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as tök jó leírta. N
2023. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Igen, részben megszokás is ez náluk, főleg ha sokat masztiztak így. Aztán elkezdenek szexelni, akkor is rásegítenek masztival, hogy jobban menjen szex közben. Aztán ezt is úgy megszokják, hogy másképp már nem megy. Ugyanaz, mint mikor a vibrire rákap valaki. Amúgy nincs ezzel semmi gond, férfiként engem nem zavar egyáltalán, sőt.
2023. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!