Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok/nők akik hozzász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok/nők akik hozzászoktak, hogy minden aktusnál kivétel nélkül maguk izgatják a csiklójukat ők képtelenek elélvezni másképp? F.

Figyelt kérdés
(Eddig két "ilyen" párom volt azt hittem nem voltam elég nekik gondoltam sebaj ennyi volt, de újra meg újra akarják és nagyon ragaszkodnak...akkor most hogy van ez?)

2023. aug. 7. 14:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A dugás általi női orgazmust ellehet felejteni. Hülyeség erőltetni, mert a kézhez szájhoz képest a pénisz teljesen passziv. És nincs semmi jelentősége annak, hogy pénisszel, kézzel, szájjal, eszközzel, bárhogy jut el a nő az orgazmusig.
2023. aug. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
hosszú előjáték, nyald hosszan, közben ujjazd! ha már 2x 3x elélvezett akkor dugd úgy meg rendesen! éreztesd vele, hogy nő! neki is szüksége van az orgazmusra!
2023. aug. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Nos, én képes vagyok hüvelyi orgazmusra, gyorsan, könnyen jön több is. Ennek ellenére néha igenis igénylem, hogy közben legyen csiklóizgatás is. Vagy a párom izgatja, vagy én magamnak. Ez abszolút nem von le az élvezeti értékből, amit önmagában a farka képes nyújtani, de szeretem a változatosságot, azt, hogy többféle orgazmusom is van.
2023. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!