Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb fiúk, tényleg bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb fiúk, tényleg bejön nektek a szőrös punci, vagy csak ez a srác volt kivétel?

Figyelt kérdés
Még nem szexeltem, de több kissebb nagyobb kalancsocskám volt fiúkkal. Már elég régóta borotválom lent, de valamiért most kb 2 hónapja nem foglalkoztam vele. Egyik nap suli után felmentem az egyik osztálytársamhoz (rég jóba vagyunk, nem számítottam semmire persze), de elkezdtünk csókolózni és kicsit felfedezni egymás testét. Nagyon szégyelltem magam amikor levettem a bugyit, de ő azt mondta, hogy semmi gond, szerinte nem ciki és hogy egyre több lány nem borotválja és nagyon sok fiúnak így jobban is tetszik. Na én eddig nem igazán ezeket hallottam. Most mi az igazság?

tegnapelőtt 12:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
28%
Igen, sokakat izgat. Engem is, és a barátnőm is tudja, mégsem akarja meghagyni, merthogy neki úgy nem tetszik, és kényelmetlen...
tegnap 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!