Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korombeli fiúk, nektek bejönne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korombeli fiúk, nektek bejönne vagy zavarna, ha egy egyéjszakás kalandnál a lánynak szőrös lenne lent? Szőkés, rövid, gyér a szörzetem. Vagy inkább egy csík jobban bejön? Vagy teljesen csupasz? 18L

Figyelt kérdés
Kérlek inkább a korombeli srácok véleményére lennék kíváncsi (18-22)

ma 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Mivel azt írtad, "inkább", leírom az enyémet, bár idősebb vagyok.

Teljesen rendben lenne, sőt személy szerint vonzóbbnak találnám a természeteset.

ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Én is szőrös vagyok de eddig egy pasi se tette szóvá
ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Jobban szeretem, ha egy nő leborotválja, de csak emiatt nem zavarnálak el.
ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
A csupasz puncit szeretem, mert sokkal szívesebben és lelkesebben nyalom ha csupasz. De ha éppen szőrös lennél akkor sem lenne olyan nagy gáz, legfeljebb kevesebbet vagy egyáltalán nem nyalnálak. De kézzel vagy a farkammal azért kielégítenélek.
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok korodbeli, de nekem nincs gondom az intim szörzettel.
ma 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Full csupasz csakis! 👍


18f

ma 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!