Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan működik az egyéjszakás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik az egyéjszakás?

Figyelt kérdés

A héten lesz majd egy munkahelyi buli. Jön majd egy exkollegina is. Nekem úgy tűnt, hogy bejövök neki. Én épp érkeztem, ő épp ment el a cégtől, szóval egy ilyen kis csapatépítőn beszélgettünk csak igazán. Más részlegen volt amúgy is... nem igazán gabalyodtunk össze, vagy nem volt flörtcsata, ilyesmi, abban a pár hónapban, amíg egyszerre voltunk ennél a munkahelyen, tettük a dolgunkat. Valahogy mégis úgy megvan az az érzet, hogy bejövök neki, és mielőtt elment még, szólt külön nekem is, hogy amúgy lesz ez a buli, amire még jönni fog, és milyen jó lenne, ha mennék. (Már így önmagában, oké, ez kedves meghívás, de ja, van valami plusz, amitől azt érzem, hogy szabad a pálya, még a múltkori buli óta. Nem tudom nektek szokott-e lenni ilyen... testbeszédéből kiérződik? Ilyesmi. Nekem eddig csak csúnya nőkkel volt ilyen érzésem... na ő nem csúnya, végre.)


Na, de most jön ez a buli, és szerintem nem akarok vacakolni. Nyilván amíg sokan vagyunk, addig menjen a buli, keresem a társaságát, hirtelen mocsokvicces leszek, meg ilyenek... nem problémás nekem a társasági élet, ha olyanokkal vagyok.


És akkor így közeledik az éjfél, és már szállingóznak el az emberek, akkor kerülnék közelebb hozzá 🤔


De ez hogyan működik? Innentől totál tapasztalatlan vagyok, mert nem csináltam ilyet. Én ilyen kis konzervatív férfi vagyok általában, hogy komoly kapcsolatot keresek, meg randi, ismerjük meg egymást, négyszemközt, elmélyült beszélgetések, stb... na most meg viszont vágynék egy ilyen engedjünk a vágyaknak típusú dologra.


Van olyan rész, amikor persze majd már csak sodor az ár, és alakul. De kicsit rá vagyok feszülve.


Hogyan legyek vonzó számára? Hogyan kezdeményezzek? Hogyan irányítsam át a figyelmét? Hogyan alakuljon át a dolog kettőnk között, hogy azért ne mondjam ki, de ő is érezze jobban, hogy érdekel engem?

Jajj 😃 nagyon nem az én világom.


Segítsetek kérlek, aki tapasztalt ilyenben.


Szóval az buli sima kocsmázás lesz munkatársakkal, iszogatunk, beszélgetünk, sok munkahelyi téma, pletyka, ilyesmi lesz... hétköznap ráadásul, szóval azért a többség hamar lelép ilyenkor.


tegnap 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Kezdjük ott, hogy nem ismeretlen - mert ugyebár már ismered. Folytassuk ott, hogy miért éppen csak egy éjszakásra tervezed???

Barátom ez NEM így működik. Ugyanúgy végig kell menned az egyes fázisokon. Ha már csók, tipi-tapi van akkor felnőtt emberek között fel lehet vetni a hozzám v. hozzád-ot. S nem is biztos, hogy aznap este lesz dugás belőle.

tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Hozzám hasonlónak tűnsz. Nyugi, el fogod baltázni...
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Először is: ne sz@rd össze magad, hanem légy férfi! Dumálj vele lazán, kérdezgesd inkább, mert a te mondandód úgy se fogja érdekelni. Csinálj úgy, mint figyelnél rá! Mosoly, szemkontakt és figyelj a reakcióira. Ha tényleg bejösz neki, jön az "üzenet" és egyenesben vagy ;)
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#4 nemtom, egészségére mindenkinek 😃

Fúhh, örülök, hogy ez egy pörgősebb része a fórumnak még, de ez nem hiányzott 🙃


#2 az biztos, hogy ehhez vagyok közelebb, az nem kérdés. Őhmm. Ja, azért van motiváció most bennem, és ezért más ez a helyzet.


#1 azért egy éjszaka, mert ennyi fér bele nekem. És leginkább neki is, amennyire sejtem.

Igen, a "csók/tipi-tapi"-ig vezető út a kérdéses nekem. Az utána részt gondolom az olyannak, hogy ott már sodor az ár, és igazán nem kell gondolkodni.


#3 köszi. Igen, ezt látom/tudom, hogy inkább az a jobb, ha én vagyok a kérdezősködős oldalon. Már csak a műhelytitkok miatt is faggatni fogom... mindent kikotyog. Üzleti titkokat is 🤷‍♂️ nagyon hasznos.

tegnap 22:23
 5/12 A kérdező kommentje:
Hopp, el is tűnt a 4-es komment 😃
tegnap 22:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kár, pedig jó poén volt.


Komolyra fordítva, te nagyon, de nagyon tapasztalatlan vagy és sokat képzelsz magadról.


"

tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajna igazat kell adjak a #6-osnak, ha ennyire nem tudsz csajozni akkor ez nehéz mutatvány lesz. Az egy éjszakás a legnehezebb manőver, sokkal rövidebb idő alatt kell a szimpátiát, vonzalmat, vágyat felépíteni mint egy normál ismerkedési folyamat során. Pláne úgy hogy neked csak ez az egy éjszaka fér bele - gondolom mert nem vagy független, ahogy ő sem.

Itt haver a kocka már el van vetve! Ha félre akar csak úgy kúrni azt már tudja saját magában. S ha ez a helyzet lesz még rajtad kívül más is aki pályázni fog rá.

tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A te válaszod:

Kár, pedig jó poén volt.



Komolyra fordítva, te nagyon, de nagyon tapasztalatlan vagy és sokat képzelsz magadról.



"Már így önmagában, oké, ez kedves meghívás [...] Nekem eddig csak csúnya nőkkel volt ilyen érzésem..." --> Ez egy vágyálom a részedről, túl sokat látsz benne. Pláne, ha semmi nem történt, amíg együtt dolgoztatok.


"hirtelen mocsokvicces leszek, meg ilyenek... [...] És akkor így közeledik az éjfél, és már szállingóznak el az emberek, akkor kerülnék közelebb hozzá" --> az élet nem film meg fantázia, márpedig amit írtál, távol áll a valóságtól.


"De ez hogyan működik? Innentől totál tapasztalatlan vagyok" --> belelóg a kezed a bilibe.


Szóval kis barátom, a) legyél tökös, a helyzet majd adja magát b) ne akarj mocsokvicces lenni, legyél természetes c) ha a csaj nem vevő rád, akkor ezt fogadd el.


#4 voltam

tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok neked, mert en is tok ilyen vagyok. De az biztos, hogy nem friendzone-olt mar a csaj? Nekem is volt ilyen kolleganom, es az elso komolyabb beprobalkozasnal pofara estem. Azert erre figyelj, mert egyertelmu jelet meg szerintem te sem kaptal tole.
tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9-es vagyok, es meg annyit hozzafuznek, hogy nalunk en ezt utolag tudtam meg kollegaktol, de kb. mindenki tudta, hogy mi flortolgetunk egymassal... 🤣 Ahogy kiolvasom a soraidbol, nalatok is hasonlo van, de remelem ott nem all meg majd ennyinel. Figyeld az egyertelmu jeleket! Ha meg nincs, akkor te tegyel olyan lepest, amibol tudni fogod. Az biztos, hogy ha Te is felreertetted, akkor nem fogja kinossa tenni, mert bir teged. De hogy mennyire, az most majd deruljon ki! 🙂
tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!