Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan működik az egyéjszakás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik az egyéjszakás?

Figyelt kérdés

A héten lesz majd egy munkahelyi buli. Jön majd egy exkollegina is. Nekem úgy tűnt, hogy bejövök neki. Én épp érkeztem, ő épp ment el a cégtől, szóval egy ilyen kis csapatépítőn beszélgettünk csak igazán. Más részlegen volt amúgy is... nem igazán gabalyodtunk össze, vagy nem volt flörtcsata, ilyesmi, abban a pár hónapban, amíg egyszerre voltunk ennél a munkahelyen, tettük a dolgunkat. Valahogy mégis úgy megvan az az érzet, hogy bejövök neki, és mielőtt elment még, szólt külön nekem is, hogy amúgy lesz ez a buli, amire még jönni fog, és milyen jó lenne, ha mennék. (Már így önmagában, oké, ez kedves meghívás, de ja, van valami plusz, amitől azt érzem, hogy szabad a pálya, még a múltkori buli óta. Nem tudom nektek szokott-e lenni ilyen... testbeszédéből kiérződik? Ilyesmi. Nekem eddig csak csúnya nőkkel volt ilyen érzésem... na ő nem csúnya, végre.)


Na, de most jön ez a buli, és szerintem nem akarok vacakolni. Nyilván amíg sokan vagyunk, addig menjen a buli, keresem a társaságát, hirtelen mocsokvicces leszek, meg ilyenek... nem problémás nekem a társasági élet, ha olyanokkal vagyok.


És akkor így közeledik az éjfél, és már szállingóznak el az emberek, akkor kerülnék közelebb hozzá 🤔


De ez hogyan működik? Innentől totál tapasztalatlan vagyok, mert nem csináltam ilyet. Én ilyen kis konzervatív férfi vagyok általában, hogy komoly kapcsolatot keresek, meg randi, ismerjük meg egymást, négyszemközt, elmélyült beszélgetések, stb... na most meg viszont vágynék egy ilyen engedjünk a vágyaknak típusú dologra.


Van olyan rész, amikor persze majd már csak sodor az ár, és alakul. De kicsit rá vagyok feszülve.


Hogyan legyek vonzó számára? Hogyan kezdeményezzek? Hogyan irányítsam át a figyelmét? Hogyan alakuljon át a dolog kettőnk között, hogy azért ne mondjam ki, de ő is érezze jobban, hogy érdekel engem?

Jajj 😃 nagyon nem az én világom.


Segítsetek kérlek, aki tapasztalt ilyenben.


Szóval az buli sima kocsmázás lesz munkatársakkal, iszogatunk, beszélgetünk, sok munkahelyi téma, pletyka, ilyesmi lesz... hétköznap ráadásul, szóval azért a többség hamar lelép ilyenkor.


tegnap 21:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"rövidebb idő alatt kell a szimpátiát, vonzalmat, vágyat felépíteni"

-igen, oké. Azért másabb ez most, mert van már pozitív előzmény. Nem úgy megyek, hogy közömbös, vagy valamit kéne tennem, hogy igazán másképp is elkezdjen gondolni rám. Vagyis ebből indulok ki, ezt érzékelem a levegőben. Mintha csak rajtam múlna, kicsit úgy érzem. Ha megyek, érdeklődöm, akkor hamar kaphatok pozitív visszajelzést. Csalódásként élném meg, ha nem így lenne, mert akkor tényleg nagyon félreértettem az eddigieket.


"és sokat képzelsz magadról."

-még jó hogy. Tudom mit akarok 😎 azért na, tényleg nem beszariskodni megyek, csak nagyon nem az én stílusom ez, inkább csak úgy tűnik, hogy ez most egy alkalom, egy lehetőség, amit kihasználhatok, ha akarok.


#9-10

Köszi.

Nekem most nem baj a pofáraesés amúgy. Baj max az lenne most, ha kihagynám az egészet. Úgyhogy ja, te is jól tetted, hogy megpróbáltad.

(És igen, amit írtál is, ez az egyik ok, amiért én ott munkahelyen rohadtul nem akarok flörtölgetni senkivel: Nagyon látszik, és totál gáznak érzem az ilyen helyzeteket. Nem veszek részt ilyenben. Most ugye ez más nálam, mert már nem dolgozik nálunk, meg nem is munkahelyen leszünk. Lenne így munkahelyről most is, aki tetszik, de bele nem megyek ilyenekbe 😃)

tegnap 23:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már bástya. Nem kell szimpátiát építgetni mivel már megvan. Hogy jött létre ez most a kérdés? Ha csak saját magadat adtad akkor most is ezt tedd. Ha úgy tetszettél neki ahogy vagy akkor meg főleg ne akarj másmilyen lenni. Szóval eddig megvagyunk. Na az éjfélt ne várd meg amíg közel kerülsz mert addig esetleg más kerül hozzá közel ha te passzív leszel. Ez nem feltétlen nyomulást jelent. Ha megjön üdvözöld.. Menj hozzá és mondj neki valami jót. Mondjuk, hogy de, jó, hogy megjött, már nézegetted hol van,...dicsérd meg, hogy "juj, nagyon csinos vagy"... Szóval rögtön tudasd vele, hogy rá vártál. Aztán menjen a buli ahogy megy, nyilván elkerültök egymás mellől aztán újra egymáshoz..szemezz vele, nézd végig tetőtől talpig olykor mint akit kívánsz, mindig ha közelében leszel szólj valamit, hogy őrjítő, gyönyörű stb.. Mikor mit ad a helyzet. Esetleg ha jól alakul és látod, hogy veszi a lapot akkor súgd a fülébe, hogy "később lelépünk?".. Nagyjából így lehet csinálni.. De ugye helyzet adja.
ma 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen. Közben chatgpt-vel is lebeszéltem a dolgot, és már értem mi az én útvonalam, ami nekem is kényelmes, és nem kell átrobognom miatta a kényelmi zónámon. Mint ahogy igazából múltkori bulin se kellett, akkor elég rideg voltam, és nem voltam kezdeményező. Egyszerűen csak kicsit nyitottabbnak kell lennem rá, meg úgy a társaságra, illetve bekészítettem pár jó témát is, amiket elő akarok hozni majd, ha lesz rá alkalom, és akkor így már elvileg tényleg csak a visszajelzéseit kell figyelnem, meg ha van rá lehetőség, akkor kettesbe kerülni, vagy privátra fordítani a beszélgetést. Igazándiból múltkor is úgy volt, hogy a csoporttal voltunk, de mégis kettesben beszélgettünk, mert így alakult, kisebb csoportok.. hol vele, hol mással. Jaaa, jó lesz így... és akkor majd elvileg lesz alkalom, hogy tényleg valamit egyértelműbben is jelezzek felé, és akkor az lesz egy ilyen kulcs momentum rá, hogy kicsit más mederbe induljon el köztünk az este.
ma 01:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!