Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 éves szűz srác vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves szűz srác vagyok és nagyon szeretném már az első alkalmat megélni (vagy csak túlesni rajta?), de elég tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

21 éves koromra sikerült eljutnom oda, hogy nem sikerült még ágyba bújnom egyetlen nővel sem.

Fura érzés, mert azt érzem, hogy már rég kellett volna valaminek történnie, de azt is érzem, hogy elrepültek felettem évek. Ennek a tini éveimben, gimi alatt meg kellett volna történnie (hozzáteszem, hogy telibe bekaptuk mind a kettő COVID-os évet), de annak is vége, így már az egész egy ciki, nehézkessé dologgá vált, ami csak üldöz engem. Üldöz engem mert egyrészt nyilván dolgozik a biológia, a hormonok, 21 évesen csak ezen jár az eszem, de üldöz abból a szempontból is, hogy szégyen az egész a számomra, hogy ilyen szerencsétlen vagyok.

Bár volt néhány buliban kavarós élményem, szexig soha nem jutott a dolog és azért ezek a bulizós kavarások nem is a legjobbak...

Egyre inkább hajlok afelé, hogy fizetek egy prostinak, így egyszerűbb az egész, tényleg mert fizikailag nagyon vágyok már rá, de ugyanakkor még nagyobb szégyennek érezném az egészet, hogy 21 évesen fizetnem kellett a szexért.

Nem tudom külsővel lehet-e gond? 190 cm magas vagyok, azt gondolom sportos, az arcommal talán lehet egy kis gond mert van rajta néhány gyulladás/pattanás (de rengeteg párt láttam, ahol az egyik fél szintén pattanásos, de nem volt probléma), így egy kicsit fiatalabb srác arcát kölcsönzi, hangom mély. Ha esetleg péniszméret számít, az átlagtól egy kicsit nagyobb.

Kicsit lelkizősre sikerülhetett :D, de tényleg elég tanácstalan vagyok, ugyanakkor kívánom nagyon az egészet és azt érzem, hogy elrepül felettem a fiatalságom (vagy már elrepült) :((((



ma 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10: Akkor meg mit akarsz?😂😂😂


Egyszer az nem jó, mert nincsenek érzelmek, máskor meg az, hogy nem kell barátnő most? Ki érti ezt...

ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem írtam arról, hogy az érzelmek hiányoznak.
ma 14:58
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor menj prostihoz

Szivesen

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 menta34 ***** válasza:

és beszélgetsz a lányokkal? közös program, kimozudulás, stb.?

vagy csak a sarokban a telefonon pörgeted a prosti fotókat?


190 centi, sportos, mély hangú, stb... erre tuti találsz nőt. Simán benne van akár az is a pakliban, hogy túl jó vagy és azt hiszi sok lány, hogy elérhetetlen. Kezdeményezz te laza dumálásokat, aztán majd alakul.

ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Méreted rendben van?
ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szedj fel valakit is kész, ne foglalkozz azzal hogy mi lesz utána (párkapcsolat vagy semmi), nekem volt olyan hogy csak szórakozni akartam aztán együtt voltunk 2 évig, szal nem tudhatod.

Egyébként 21 évesen nem temetném magam, szedd össze magad és csajozz ezerrel, bakker egyetemen maga a paradicsom, lehetőség tengere.

Ha végképp nem bírod nem jársz rosszul szerintem prostival sem, legalább az "igazi" első alkalommal lehet kevésbé leszel esetlen. Nekem is megfordult a fejemben anno (19eves voltam), de aztán jöttek a csajok sorban és nem kellett.

ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!