Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 éves szűz srác vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves szűz srác vagyok és nagyon szeretném már az első alkalmat megélni (vagy csak túlesni rajta?), de elég tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

21 éves koromra sikerült eljutnom oda, hogy nem sikerült még ágyba bújnom egyetlen nővel sem.

Fura érzés, mert azt érzem, hogy már rég kellett volna valaminek történnie, de azt is érzem, hogy elrepültek felettem évek. Ennek a tini éveimben, gimi alatt meg kellett volna történnie (hozzáteszem, hogy telibe bekaptuk mind a kettő COVID-os évet), de annak is vége, így már az egész egy ciki, nehézkessé dologgá vált, ami csak üldöz engem. Üldöz engem mert egyrészt nyilván dolgozik a biológia, a hormonok, 21 évesen csak ezen jár az eszem, de üldöz abból a szempontból is, hogy szégyen az egész a számomra, hogy ilyen szerencsétlen vagyok.

Bár volt néhány buliban kavarós élményem, szexig soha nem jutott a dolog és azért ezek a bulizós kavarások nem is a legjobbak...

Egyre inkább hajlok afelé, hogy fizetek egy prostinak, így egyszerűbb az egész, tényleg mert fizikailag nagyon vágyok már rá, de ugyanakkor még nagyobb szégyennek érezném az egészet, hogy 21 évesen fizetnem kellett a szexért.

Nem tudom külsővel lehet-e gond? 190 cm magas vagyok, azt gondolom sportos, az arcommal talán lehet egy kis gond mert van rajta néhány gyulladás/pattanás (de rengeteg párt láttam, ahol az egyik fél szintén pattanásos, de nem volt probléma), így egy kicsit fiatalabb srác arcát kölcsönzi, hangom mély. Ha esetleg péniszméret számít, az átlagtól egy kicsit nagyobb.

Kicsit lelkizősre sikerülhetett :D, de tényleg elég tanácstalan vagyok, ugyanakkor kívánom nagyon az egészet és azt érzem, hogy elrepül felettem a fiatalságom (vagy már elrepült) :((((



ma 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én azt mondom mindennek eljön majd a maga ideje.

Én 18 évesen szedtem fel anno a 23 éves szűz pasim aki ma mar a férjem. Előtte már pár srácnak elvettem a szüzességét, izgi volt.

ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy eljön a maga ideje, de mikor? meg hogyan? :D
ma 13:10
 3/13 anonim ***** válasza:
23 millió kifogás, ahelyett, hogy tennél is valamit érte.
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyetemen vagy? Melózol valahol vagy otthon ülsz és nem csinálsz semmit? Ha bármilyen társas tevékenységen részt veszel ott kikerül egy nő, aki engedi, hogy megszúrd.
ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Úgy jön el az ideje, hogy elengeded és nem frusztrálod magad feleslegesen.

Hagyd történni a dolgokat.

Én pl 22 évesen feküdtem le először nővel, igaz, mindjárt 5 éves kapcsolat lett belőle, és hát utána valahogy, valamiért fordult a világ és azóta akkor is vonzom a nőket, ha egyáltalán nem is akarom.

Úgyhogy nyugi...

ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rossz irányból kozelited meg a dolgot te csak a szexel fogalkozol viszont szexet akkorsz fogsz kapni ha egy nőnek erzelmeket adsz, úgyhogy ismerkedni kell udvarolni és aztán lesz majd szex is
ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dolgozol vagy tanulsz? Mert ha suliba jársz használd ki! Ott simán össze lehet jönni valakivel, mert van egy közösség, egy hely ami összeköt, témák adottak stb. Ha nem tanulsz már, akkor csak annyit, hogy kitartást, próbálkozni kell, de megértem mert ténxleg nehéz, ha kimaradtak ezek a dolgok a sulis éveidből.
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sulizok, egyetemre járok ahol viszonylag sok lány is van, melóhelyen nem nagyon találkozók lányokkal. A 6. válaszolóra reflektálva, nem akarom elhinni, hogy a fiatalkori egyetemista szexek annyira az érzelmekről szólnának, inkább arról, hogy keféljenek egy jót.
ma 14:12
 9/13 anonim ***** válasza:
8: Akkor ne csak kefélj vele, hanem próbáld meg felszedni. Meg is tudod nézni közösségi médiában van-e most párja a kiszemeltnek, pózolnak-e idegen palikkal pl stb. Simán lehet egy érzelmileg is kielégítő kapcsolatot létesíteni, ha nyitott vagy rá szaktárnőkkel.
ma 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem érzem, hogy most szükségem lenne párkapcsolatra, az, hogy még "felszedem" azért, hogy dugjak vele, majd aztán hagyjam ott... Hát annyira nem vonz ez a gondolat nem túl korrekt. De lehet csak félreértem amit mondasz.
ma 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!