Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, szoktatok tudatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, szoktatok tudatosan így öltözködni?

Figyelt kérdés
Főként az egyedülállóakra vonatkozna. Szoktatok tudatosan, ha nem is kirívóan, de kicsit szexibben öltözni, ha mentek valahova? pl. munka (több dekoltázs, miniszoknya, vagy éppen olyan nadrágot vesztek fel, amiben jobban látszik a feneketek?) Vagy ez így teljesen helyzetfüggő.

ma 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem szoktam, hányok a kukkoló disznó pasiktól.
ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem , főként melegítőt vagy sima farmert vagy testhezállót
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Szoktam, de pont munkába nem
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Munkába nem, buliba igen - mindennek megvan a maga helye, ideje.
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Szexiben szoktam igen, ha társaságban vagyok.
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Számomra nem az a szexi hogy minél többet mutatok, ezért nem. Csinosabban szoktam öltözni, pl kiemelem az alakom, és figyelek minden apróságra hogy a színek kiegészítők frizura minden összhangban legyen mindennel. Így is tudják hogy van mellem, meg fenekem.
ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2 miért lettem le pontozva ... Másképpen nem tudok öltözni csak így más nem állna jól rajtam
ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam igen.

Bármennyire is hülyén hangzik, de a magam örömére.

Van, hogy munkába felveszek egy rövidebb (nem túl rövid) vagy testhezállóbb ruhát magassarkúval ha úgy tartja kedvem.

Ugyanaz a 8 ember lát évek óta így aki másnap akár melegítőben, tehát kicsit sem miattuk teszem.

ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!