Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a fiúk akik divatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk akik divatosan öltözködnek, divatos hajuk van és helyesek is ők 18 éves korukra tuti nem szűzek már?

Figyelt kérdés
2022. okt. 30. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Miért azt hiszed a stréberek/csúnyák szüzek?

Tévedsz, mert prostiznak mint a filozófusok ;)

2022. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
18 éves korukra már melegek :D
2022. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elég valószínű. sőt 15-16 éves korukra se
2022. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább személyiség függő is. Gimiben volt egy nagyon jó barátom aki nekem bár nem jött be de objektíven nézve elég helyes volt. Sok lánynak bejött de nem használta ki ezeket az alkalmakat, egyikükkel sem ment el még randizni se. Én beszéltem vele erről, azt mondta hogy szimplán csak nem érzi magát késznek egy kapcsolatra, inkább törődik a tanulással vagy bármi más hobbival. És még olyan nagy bulizós ember se volt, szóval nem az volt hogy nem akar kapcsolatot de bulikban az egyéjszakások mentek. Aztán felvették arra az egyetemre ahova szeretett volna menni, és talán fél/1 éven belül lett is barátnője.

Azért írtam le ezt mert van ilyen is, de azért a túlnyomó többség nyilván nem ez. Akik átlagosan néznek ki ők sem szoktak 18 éves korokig szüzek lenni, szerintem olyan 16 körül vesztik el átlagban.

2022. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy pont azért feltűnősködnek, hogy végre észrevegye őket valaki.
2022. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan biztos

Pl látni fiatalokat drága kabát drága cipő drága egyéb ruhák stb de közbe olyan kis mulyák hogy az már fáj az embernek

2022. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!