Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretsz annyira,hogy megtesze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretsz annyira,hogy megteszed,mert nekem az jó?

Figyelt kérdés

Feleségemnek nem sokszor van kedve szexizni. Valahogy nem jut eszebe,nem fontos neki. Nekem igen. Heti 1-2x is akár. Mondtam neki,hogy bar neki nincs kedve,de vegulis nem faj neki,vagy nem rossz csak siman nem jo,

akkor azert nekem lehetne egy kis kezimunka vagy bekaphatna neha a rudit.

Hiszen szeret es jot szeretne nekem.

Teljesen fel volt haborodva,hogy csak qwanak tartom es mit gondolok,hogy arra kenyszeritem,hogy olyat tegyen meg amit nem akar.


... Tehat nem akar nekem oromet okozni.


Jol latom,vagy tok hulye vagyok? Meghertem,hogy neha nincs kedve. De nekem meg igen. 35-6 evesen szerintem meg aktivnak lehet lenni.


ma 08:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nekem meg a férjem panaszkodott, hogy mint más normális asszonynak nekem is fájhatna néha a fejem. :D :D :D

Ő nem bírta a napi kettőt.

Szóval nem is értem azokat a nőket, akik nem szeretkeznek, akkor minek tartják a férfit?

ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 cinderella_ ***** válasza:
100%

#8


Ott a válasz, leírtad. "Szedi a babybogyót" A fogamzásgátló hatással van a libidóra is. Elképzelhető, hogy egyáltalán nem kívánja a szex-et. Beszélj vele erről, ne követelőzz. Írtad, hogy régebben jól működött. Valami megváltozott. 💁‍♀️

ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 cinderella_ ***** válasza:

#11


Társadalmi elvárásból, megszokásból... Esetleg, mert szereti. Akar egy apát a gyerek mellé, nem egyedül felnevelni. 🙄🤔

ma 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is a fogamzásgátló okozhatja,váltson, vagy hagyja abba,gumi, vagy megszakításos.

Egy próbát megér

ma 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen az asszony, ha ő nem akarja, nincs semmi. Új ötletekre, kérésekre, javaslatokra se nyitott. Mi is lassan 15 éve együtt vagyunk, van két gyerek is, de szex az egyre ritkább. Amikor van, akkor jó, csak mindig ugyanolyan.
ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy ez elég gyakori jelenség, bár sokszor pont a nők panaszkodnak ugyanerre.
ma 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez van,max havonta van szex, ami jó, de ritka.30 év alatt a napi többszöri aktustól jutottunk idáig.

Neki elég, nekem nem. Többször beszéltünk róla, szeretővel oldom meg ha tudom.40+F

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 érdeklődő35 ***** válasza:
Ha nincs gyermeetek, akkor miért vagytok még együtt?
ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Miért vagytok még együtt" tipusú kérdéseket nyilván azok teszik fel, akik több évtizede élnek párkapcsolatban. Kevés a szex, ez nagyon nem jó,viszont nyilván oka van hogy együtt vagyunk. Nem veszekedünk, megértjük, ismerjük egymást,minden más tekintetben jól működünk együtt.

Nem tudom ha visszamehetnék 31 évet, másképp csinálnám e.F

ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen, sokan megkérdezik, hogy miért vagyunk még együtt, de én is csak azt szoktam válaszolni, hogy a párkapcsolatnak csak az egyik aspektusa a szex, önmagában ez még nem idok a válásra. Az más kérdés, hogy ha már a kapcsolat elején is látszik, hogy ez nem megy és az egyik félnek fontos csak, akkor valóban érdemes lehet még addig váltani, amíg nincs semmi más, ami összekötné őket.
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!