Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretsz annyira,hogy megtesze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretsz annyira,hogy megteszed,mert nekem az jó?

Figyelt kérdés

Feleségemnek nem sokszor van kedve szexizni. Valahogy nem jut eszebe,nem fontos neki. Nekem igen. Heti 1-2x is akár. Mondtam neki,hogy bar neki nincs kedve,de vegulis nem faj neki,vagy nem rossz csak siman nem jo,

akkor azert nekem lehetne egy kis kezimunka vagy bekaphatna neha a rudit.

Hiszen szeret es jot szeretne nekem.

Teljesen fel volt haborodva,hogy csak qwanak tartom es mit gondolok,hogy arra kenyszeritem,hogy olyat tegyen meg amit nem akar.


... Tehat nem akar nekem oromet okozni.


Jol latom,vagy tok hulye vagyok? Meghertem,hogy neha nincs kedve. De nekem meg igen. 35-6 evesen szerintem meg aktivnak lehet lenni.


ma 08:03
1 2
 1/15 Csicuki ***** válasza:
100%

Lehet hogy kicsit beszélgetnetek kellene erről.


Mert ha nem szeretne valamit annak oka van. Legyen szó a szexről vagy csak egy kis mókáról.


Ezekre ő adhatja meg a választ...

ma 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Aszexuális / nem kíván téged / nulla a libidója. Ilyen kapcsolatnak amúgy mi értelme van? Komolyan mondom, gyakorit olvasgatva rájön az ember, hogy a párkapcsolatok 90%-a értelmetlen kalap szar😆
ma 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szexben is jellemzo,hogy ami neki nem ad oromet azt nem csinalja ,csak azert mert nekem jo.
ma 08:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy, találj ki valamit inkább, amitől kedvet kaphat. A nők szeretik kenni magukat testápolóval. Amikor látod hogy nekiáll, kérdezz rá segíthetsz e a hátát bekenni. Szép lassan,finoman, alaposan csináld,a vége fele mehet egy csók a nyakra, ne tolakodóan, de érzékien.

Próbáld ráhangolni, csak igy működhet, a faszverés nem opció. F

ma 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4es, ezzel probalkoztam az elejen. Semmi..

elvittem vacsizni, szinhaz,mozi, nyaralas es mas programok (persze nem egyszerre).

A pocsom meg mar leszarad mint egy faág.


"Azert jo,hogy ritkan csinaljuk,mert akkor jobban orulsz neki...." - ettol hullik ki az osszes hajam.

ma 08:44
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Biztos, hogy te vagy neki az egyetlen? Egy egészséges 35 éves nő úgy kivánja a szexet, mint micimackó a mézet. Ha minden ok vele egészségügyileg, mentálisan, akkor lehet el kellene ezen is gondolkozni, hogy másnál megkapja a “rudit”. Figyelj erre is szerintem, de óvatosan, csendben!
ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagytok együtt? Ez nálam egy lefutott kapcsolat lenne.
ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
15 eve vagyunk egyutt. Regebben ez jol mukodott. Szedi a babybogyot is. Nem hiszem,hogy masik kakas lenne a szemetdombon. Otthonrol dolgozik, kamerak mindig mennek. NEM! nem 0t figyelem meg, hanem be van allitva a hazba es korbe,mert volt gond a kornyeken.
ma 08:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Te tudod, de ha még nincsenek gyerekek, közös vagyon, ilyesmi, akkor még nem késő váltani. 15 év múlva már neked se lesz kedved vele szexelni és azt veszed észre, hogy csak a kezed maradt. Vagy a megcsalás, de akkor meg minek tovább erőltetni?
ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Igen, megteszem.

Pasim sokkal gyakrabban kanos, mint ahogy én kívánom, olyankor csak elintézem kézzel vagy szájjal, vagy hagyom hogy megdugjon, és lenyugszik.

ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!