Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretsz annyira,hogy megtesze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretsz annyira,hogy megteszed,mert nekem az jó?

Figyelt kérdés

Feleségemnek nem sokszor van kedve szexizni. Valahogy nem jut eszebe,nem fontos neki. Nekem igen. Heti 1-2x is akár. Mondtam neki,hogy bar neki nincs kedve,de vegulis nem faj neki,vagy nem rossz csak siman nem jo,

akkor azert nekem lehetne egy kis kezimunka vagy bekaphatna neha a rudit.

Hiszen szeret es jot szeretne nekem.

Teljesen fel volt haborodva,hogy csak qwanak tartom es mit gondolok,hogy arra kenyszeritem,hogy olyat tegyen meg amit nem akar.


... Tehat nem akar nekem oromet okozni.


Jol latom,vagy tok hulye vagyok? Meghertem,hogy neha nincs kedve. De nekem meg igen. 35-6 evesen szerintem meg aktivnak lehet lenni.


ma 08:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Menj prostihoz vagy tarts szeretot
ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!