Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az is megcsalás ha céges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az is megcsalás ha céges bulin csak csókolózik a feleség és megujjazzák, de nem közösülnek?

Figyelt kérdés
Meglehet ezt bocsátani vagy, már ez is durva félrelépésnek számít?

ma 07:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Persze hogy az. Durva félrelépésnek számít. Az adott páron múlik, hogy megtudják/akarják-e beszélni. (Velem nem lehetne.)
ma 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez megcsalás,mivel meg is dugatta volna magát,csak lehet a buliban vagy olyan helyen voltak ahol nem tudta megk.rni a kollégája.Szoval r.banc mehet a süllyesztőbe.
ma 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a csók is az
ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez olyan kérdés kb., hogy "Szűz vagyok-e még ha 300-an seggbeqrtak?".
ma 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
91%
Igen az ha ezt meg tették volt más is
ma 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem volt közösülés,akkor nem megcsalás.Az ujjazás bőven belefér.
ma 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megcsalás. Létezik ráadásul érzelmi megcsalás is, ahol még ennyi sem történik, mégis megcsalva érzi magát az ember..
ma 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem megcsalás
ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztos az lenne. Én szeretem a párom és ez azt is jelenti, hogy undort érzek mindenki más iránt, szóval ha ilyet csinál valaki akkor már nem szereti a párját, és nem is tiszteli
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!