Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A megcsalás mennyire megterhel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás mennyire megterhelő lelkileg? Utólag megszólal a lelkismike?

Figyelt kérdés
ma 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem szokott.
ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Emberre válogatja. Valakinek simán belefér és valakinek nem. Én úgy sem tudtam megtenni, hogy már 7 éve otthon semmiféle szex és intimitás nem volt. Aztán elmúlt a vágy magától.

52 F

ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lelkiismeret dolgozik. Ha megbeszéled a pároddal úgy, hogy bevallod és hagyod sírni, feldolgozni és elkövetsz mindent, hogy azt lássa soha többé nem lesz ilyen baki, megbocsájtható. Van egy- két pár akiknél működött ez a dolog így és a mai napig együtt folytatták. A becsületesség mindenek előtt a legfontosabb.
ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
már mint egy lelketlen világban, ahol az emberek többsége önző, és annyira önimádó, hogy magával se áll szóba. az ex barátnőm még büszke is volt rá. akinek van lelke az meg se teszi. de ebben a fogyasztó társadalomban ahol, mindenkit az anyagi dolgokra nevelnek, és a legfontosabb a pénz. attól függ mennyire sikerült megölni a lelkedet.
ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!