Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lelkileg és testileg mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg és testileg mennyire lehet megterhelő egy egyetemista lánynak ha három férfi is kezelgeti rendszeresen?

Figyelt kérdés

Mindhárom ilyen gazdagabb férfi, és ilyen " anyagi támogatásért" cserébe. Egy alkalomról biztosan tudok, hogy egy nap alatt mindháromnál járt, ugyanis én hoztam haza autóval.

Meg hogy ezek már "komolyabb" pasik, tehát úgy nagyon megdugják.

Ezt hogy lehet "feldolgozni"??


2023. nov. 4. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem neki nem probléma ezt feldolgozni.
2023. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lazy Lover ***** válasza:
100%
ezt csak ő tudhatja
2023. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Én is csináltam nagyon hasonlót, de nem volt benne anyagi támogatás, csak a saját szórakozásom volt a lényeg. Biztos az a lány is élvezi, csak ki is használja a pasik fizetési szándékát :'D

Ezt feldolgozni nemtom miért lenne nehéz :D Nekem pl inkább segített abban, hogy egy nagyon kattos exemet feldolgozzam, meg hogy kiéljem magam. Most pedig boldog, komoly kapcsolatban vagyok és már senki mással nem akarnék lefeküdni a páromon kívül.

2023. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen prostik maguk döntöttek így, szóval bírják.
2023. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Fizikailag nem megterhelö néhány menet (függetlenül egy vagy több személlyel történik). Lelkileg lehet nagyon megterhelö ha ugy nevelték, hogy a szex csupa borzalom a nöknek. (De egy idö után rájön, hogy nincs igy és ettöl a tehertöl is megszabadul.)
2023. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Mit kell ezen feldolgozni? Gondolom nem tatottak pisztolyt a fejéhez hogy csinálja. És még mindig sokkal jobb mint mondjuk regisztrálni a r.l.-ra. Lehet kifejezetten élvezi
2023. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Az útszéli k.rvák is feldolgozzák valahogy hogy aznap végigmegy rajtuk 10 török kamionos, gondolom a kis barátosnédat is vigasztalja a zseton amit kap a pucsításért.

Miért érdekel ennyire, akarsz tőle egy ingyen menetet vagy mi? 😅

2023. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha 3 is van akkor hidd el nincs gond a lelki világával
2023. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élete, éli az életét a ribizli.
2023. nov. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semennyire.
ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!